Oyunu DirectX9 ile açma

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
A Hat In Time DirectX9 ile çalışması gerek ama DirectX12 ile açılıyor bu yüzden kapanıyor. Uyumluluk sorununu gider ile Win8 olarak başlatınca DirectX9 ile açıldı. Windows 10 olarak DirectX9 ile başlatmanın bir yolu var mı?

Steam'den alınan oyunlarda başlatma seçeneklerine -dxlevel 9 yazınca oluyordu.
Steam forumunda da çoğu kişi bunu yazmış ama işe yaramadı. Bide Windows 10'da DirectX9 çalıştırma diye bi video izledim ama o zaten kullanılan 12'yi 9 yapıyor sanırım o yüzden yapmadım. Windowsun kendi sorun gidermesi işe yarıyor o ayarları kullansam performansda düşüş olur mu Windows 8 olarak başlatıyor ya oyunu.

Steam forumunda da çoğu kişi bunu yazmış ama işe yaramadı. Bide Windows 10'da DirectX9 çalıştırma diye bi video izledim ama o zaten kullanılan 12'yi 9 yapıyor sanırım o yüzden yapmadım. Windowsun kendi sorun gidermesi işe yarıyor o ayarları kullansam performansda düşüş olur mu Windows 8 olarak başlatıyor ya oyunu.
Bi' deneyin bence.

Bi' deneyin bence.
Performans olarak bi düşüş yok sanırım ama oyunda oynanmayacak seviyede texture glitch var bunuda araştırdım da çözümünü bulamadım bazılarında komple texturelar gözükmüyormuş. Super Mario Odyssey'de fare desteği olmadığından alternatif olarak oynayayım demiştim bunu ama bu grafik sorunu çok saçma gözüküyor :D.

Dosya Ekleri

• resim_2020-09-27_220034.png
    resim_2020-09-27_220034.png
    670,1 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı