Oyunu kapatınca bilgisayar uyku moduna geçiyor

Sncroow

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar oyun oynadıktan sonra bilgisayarın uykusu geliyordur.
Neyse bu sinir bozucu şakamı geçerek gerçek yorumumu yazıyorum. Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir veya ısınma ile ilgili. Benim bilgisayarım da zamanında bunla ilgili bir sorun yaşıyordu ve sonradan ekran kartı ve ısınma kaynaklı bir sorun olduğunu öğrendim.
Ancak konuda bilgili değilim, sadece tecrübemi aktardım.
Bilgili arkadaşlar daha iyi bir yorum yaparlar.

Neyse bu sinir bozucu şakamı geçerek gerçek yorumumu yazıyorum. Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir veya ısınma ile ilgili. Benim bilgisayarım da zamanında bunla ilgili bir sorun yaşıyordu ve sonradan ekran kartın ve ısınma kaynaklı bir sorun olduğunu öğrendim.

Şaka güzelmiş.

Neyse bu sinir bozucu şakamı geçerek gerçek yorumumu yazıyorum. Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir veya ısınma ile ilgili. Benim bilgisayarım da zamanında bunla ilgili bir sorun yaşıyordu ve sonradan ekran kartın ve ısınma kaynaklı bir sorun olduğunu öğrendim.
Güzel şaka, bir daha olmasın. Adam derdini yazıyor, komiklik yapmaya çalışıyorsun.
Neyse bu sinir bozucu şakamı geçerek gerçek yorumumu yazıyorum. Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir veya ısınma ile ilgili. Benim bilgisayarım da zamanında bunla ilgili bir sorun yaşıyordu ve sonradan ekran kartı ve ısınma kaynaklı bir sorun olduğunu öğrendim.
Bios pilini çıkarıp 1 dakika civarı bekletin, eski sistemde aynı sorunu yaşamıştım, bu sayede düzelmişti ama kalıcı değil. Sıcaklık durumları nasıl?

Güzel şaka, bir daha olmasın. Adam derdini yazıyor, komiklik yapmaya çalışıyorsun.

Bios pilini çıkarıp 1 dakika civarı bekletin, eski sistemde aynı sorunu yaşamıştım, bu sayede düzelmişti ama kalıcı değil. Sıcaklık durumları nasıl?
Ekran kartım ortalama 70-75 işlemcim ise 60'ı geçmiyor.

İstediğim kadar yapacağım, yorumumda konu ile ilgili 3 satır yazı yazdım galiba orasını okurken gözlerini kapattın ve böyle anlamsız bir yorum yapma gereği duydun. :D

Bios pilini deneyin. Kasanın kapağını açınca garanti gitme gibi bir durumu varsa açmayın garantiye yollayın. Hazır N11, gittigidiyor sitelerinde çoğunlukla böyle oluyor.
Ekran kartını bana taktırmışlardı. Yani kapağı açınca garanti gitme gibi bir durum yokdur heraldede ı pil nasıl bir şeydir nerededir hiç bilmiyorum. Bozma şansım var :)

Geri
Yukarı