Oyunu oynayamıyorum ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Bilgisayarı aldığın yere geriver ve “Ben bilgisayarla ilgili yaşadığım sorunları soramayacak kadar cahilim” de. Yanlış anlaşılmasın, burada demek istediğim soruda sadece X oyunu oynayamadığını yazan kişilere sitem ediyorum. Sistemin nedir, oyun orijinal mi, oyunu yamaladın mı, oyun ne hata veriyor, işletim sistemin nedir? Tüm bunları bana söylemezsen ben nerden bileyim sen oyunu neden oynayamıyorsun. Ben kahin değilim ve her zaman bilgim dâhilinde cevap verip konuşabilirim. Böyle bir soru sorduğunda da emin ol hiçbir cevap alamayacaksın.

Yazın kavurucu sıcağından "sistemim boşta 40 derece, sorun nedir?" diyen birisinin ağzına kürekle vurmak istediğim bir algıyı olusturdu bende bu konu da :D

Emojiler yansıtmak istediklerimi karşılamıyor Reis. Emojilere de bir el atılmalı bu arada :rolleyes:

Ben: Bilgisayarım oyun kaldırmıyor ve çok eski.
Recep abi: Windows 10 kur.
Ben: Kurdum ama bu sefer oyun bile açılmıyor. İyice bozdurdun bana ya bu ne biçim iş. Win7 candır.
Recep abi: Yeter artık. Korsan oyun çalışmayınca işletim sistemine bozuk diyen lamerler yeter.

Yazın kavurucu sıcağından "sistemim boşta 40 derece, sorun nedir?" diyen birisinin ağzına kürekle vurmak istediğim bir algıyı olusturdu bende bu konu da :D

Emojiler yansıtmak istediklerimi karşılamıyor Reis. Emojilere de bir el atılmalı bu arada :rolleyes:
:like:

Torrent kullanan çocuğun hazin sonu adlı çalışmam :D.
indir (1).jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı