Oyunu SSD'den açmak

Montredius

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. NFS 2015 oyununu aldım fakat oyun içi harita bozuk oluyor ve araştırdım bu olayı SSD'ye yükleyenler sorunun geçtiğini söylüyor. Zaten SSD almayı düşünüyordum ama bu da işin bahanesi olacak sanırım. Şimdi benim sormak istediğim sorun. Oyunu SSD'nin içine kurunca SSD'den, HDD'nin içine kurunca HDD'den mi açmış olacak?

Tamamdır sağ olun. Birde aldığımda sadece sata kablosunu mu bağlayacam yoksa yine format tarzı bişeyler olucakmı.
Sata kablosunu ve sata güç kablosunu takaman yeter. Ancak SSD başka bir adla gözükür. Yani HDD den C ise SSD D ile gözükür. Ama işletim sistemi HDD de kurulu olduğu için gene bilgisayarın yavaş açılır. Yani HDD dekileri SSDiye taşıman gerek. Yada temiz bir format da yapabilirsin.

SSD alacaksan sistemi buna kurman gerekiyor tabi daha önceden kullanmadığını farz ediyorum. Bir süre kullandıktan sonra SSD 'siz bilgisayarlar sana yavas gelir SSD candır . Piyasadaki SSD'lere dikkat et yalnız.
Yazma ve okuma hızlarına iyi bak alırken , ben corsair 120 GB almıstım 450 / 450 idi hızı. Saniyede 450 mb yazabiliyor güzel bir hız

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı