Oyunum birkaç güne Steam'de

Öncelikle bu kafayla gidersen pek ilerleyemezsin, ilk önce kendi ülkende gelişeceksin ki ilerleyebilesin, destek göresin. Tek başına öyle birdenbire dünyaya yayılamazsın.
Ayrıca o seslendirme dili eklemek gereksiz masraf değil zaten eklersen karşılığını büyük derecede alırsın. Hadi onu da geçtim, senin kendi diline, ülkene saygın yok mu? Bu kadar mı yozlaştık?

Hocam burada milliyetçilik yapma bu konuda tutmaz. Ülkeni düşünmen gereken başka yerler var. Herkes sizin gibi Türkçe seslendirme aramıyor ha paran varsa yaparsın orası ayrı. Ama ben sınırlı bütçeyle 80 milyonluk ülkeye mi hitap edeyim 7 küsur milyarlık dünyaya mı hangisi mantıklı? Dilimize bu kadar saygı duyuyorsan kullanıcı adın neden Türkçe değil? Bu kadar mı yozlaştın?

Sizin gibi düşünenler yüzünden Türkiye'de oyun sektörü gelişmiyor. Böyle düşünen kişilerin Türk olduğuna inanamıyorum. Çin'de yapılan oyunlara İngilizce seslendirme mi ekleniyor? Ve nasıl popüler oluyor? Yani demek istediğim oyunun kaliteli olursa her türlü dünyaya açılırsın. Tek amacın kalitesiz oyun yapıp dolarları kazanmak ise türklüğünü satıp yapabilirsin.

Çin'in nüfusuna bak öyle konuş kardeşim ben Türküm kimseye bir şey kanıtlama gereği duymuyorum. Oyunuma Türkçe eklemiyorum diye hain mi oldum şimdi komik.

Merhaba öncelikle oyunum en geç haftaya pazartesiye yayında tabii herhangi bir problem olmazsa...
Öncelikle oyunumdan bahsetmek istiyorum 3D FPS korku, savaş, gerilim hepsi bir arada olacak grafikler güzel resimleri koyacağım zaten aşağıya 20₺'den satışa sunacağım, umarım güzel bir sonuç alırım. Sizlere de sormak istediğim şu soru var Steam algoritması nasıl çalışıyor? Yani oyunumu nasıl ön plana çıkarırım?

OYUNUM HAKKINDA BİRKAÇ RESİM

Eki Görüntüle 1568443

Eki Görüntüle 1568444

Eki Görüntüle 1568445

Eki Görüntüle 1568446
Başarılar.

Hocam burada milliyetçilik yapma bu konuda tutmaz. Ülkeni düşünmen gereken başka yerler var. Herkes sizin gibi Türkçe seslendirme aramıyor ha paran varsa yaparsın orası ayrı. Ama ben sınırlı bütçeyle 80 milyonluk ülkeye mi hitap edeyim 7 küsur milyarlık dünyaya mı hangisi mantıklı? Dilimize bu kadar saygı duyuyorsan kullanıcı adın neden Türkçe değil? Bu kadar mı yozlaştın?
Bir anda dünyaya yayılacağını sanman kullanıcı adını bu konuya bağlaman kadar saçma, formda anonimiz ve bunun dil ile bağlantısı yok çünkü sonuçta resmi bir kurumda değiliz bu yüzden resmi bir şey yansıtmadığı için dile takılmamalısın,
Şu daha iyi yardımcı olur, 7 numara

Not olarak: Bu konuyu daha fazla tartışmayacağım, kendi vatandaşının umursamadığı bir şeyi elbette dünya da umursamaz.

Bir anda dünyaya yayılacağını sanman kullanıcı adını bu konuya bağlaman kadar saçma, formda anonimiz ve bunun dil ile bağlantısı yok çünkü sonuçta resmi bir kurumda değiliz bu yüzden resmi bir şey yansıtmadığı için dile takılmamalısın,
Şu daha iyi yardımcı olur, 7 numara.

Not olarak: Bu konuyu daha fazla tartışmayacağım, kendi vatandaşının umursamadığı bir şeyi elbette dünya da umursamaz.

Zaten istesen de tartışamazsın savunduğun olay saçma. Ben dünyaya hemen yayılacağımı söylemedim zaten ama hedefim dünya ise niye sınırlı kaynağımı Türkçe seslendirmeye harcayayım Türkçe alt yazı desen neyse. Uğraştım ettim senin istediğin Türkçe dilide oyuna koydum e sonra ne olacak. Oyunumu güncel oyunlar gibi 200 300'e koysam hangi Türk alır? Onun yerine İngilizce yapar 20 dolara koyarım bir şansım olur. Kaldı ki artık oyun oynayan insanların birçoğu derin bir hikayeye sahip olmadığı sürece Türkçe dil aramıyor bile. Tekrar diyorum bütçem olsa eklerim ama param yoksa çoğu korsan indirecek olan oyuncu grubu için dil eklemem iyi akşamlar.

Merhaba öncelikle oyunum en geç haftaya pazartesiye yayında tabii herhangi bir problem olmazsa...
Öncelikle oyunumdan bahsetmek istiyorum 3D FPS korku, savaş, gerilim hepsi bir arada olacak grafikler güzel resimleri koyacağım zaten aşağıya 20₺'den satışa sunacağım, umarım güzel bir sonuç alırım. Sizlere de sormak istediğim şu soru var Steam algoritması nasıl çalışıyor? Yani oyunumu nasıl ön plana çıkarırım?

Oyunum hakkında birkaç resim.

Eki Görüntüle 1568443

Eki Görüntüle 1568444

Eki Görüntüle 1568445

Eki Görüntüle 1568446

Hocam yeni bir oyun firması oyununuzu bedava yapın bence ilk oyununuz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı