Oyunumu yayınlayamıyorum

İnflames1231

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Play Console’da tikli olan her şeyi yaptım, APK'yı yükledim, incele dedim, sonra bana optimize edilmemiş APK hatası verdi ve üretim kanalına sunum pasif şekilde araştırdım; çoğu kişi o hatayı göz ardı etme, yayınla falan yazmış ancak yayınlayamıyorum, buton pasif.

Son düzenleyen: Moderatör:

Enes3078

Hectopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
40
Yer
On the PC
Hangi uygulamaydı? Ayrıca APK indirmişsiniz fakat Play Store üzerinde o uygulama yok muydu? Son olarak Android sürümünüz kaç?

PasFacile

Decipat
En iyi cevaplar
2
Üretim kanalına sunumdan önce Alfa veya Beta kanalına sunum yaptınız mı?

KS
İnflames1231

İnflames1231

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hangi uygulamaydı? Ayrıca APK indirmişsiniz fakat Play Store üzerinde o uygulama yok muydu? Son olarak Android sürümünüz kaç?
Sanırım yanlış anladın ben Play Store yüklicyem oyunumu ve asıl hata şu imiş 64 Bit desteklemiyormuş uygulamam bu sefer 64 Bit Build ederken de hata alıyorum Build failure diye.

Maximen

Kilopat
En iyi cevaplar
7
Yer
Samsun
APK atılmıyordu en son diye hatırlıyorum Aab alman gerekiyor diye hatırlıyorum özellikle Unity'de build alırken ayrıca aldığın buildi imzalamayı unutma.

KS
İnflames1231

İnflames1231

Hectopat
En iyi cevaplar
0
APK atılmıyordu en son diye hatırlıyorum aab alman gerekiyor diye hatırlıyorum özellikle Unity'de Build alırken ayrıca aldığın Build'i imzalamayı unutma.
Build'i imzalıyorum aab olarak aldığımda Build failure hatası veriyor.

Hypeer

Decapat
En iyi cevaplar
0
Kendi yaptığı oyununu yüklemek istiyor. Başlıkta yayınlayamıyorum yazıyor zaten.

Yukarı