Oyunun çok etkilemesi

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bana çok stres yaşatıyor. Altı üstü bir oyun yani sadece bir oyun ama yaşadığım bir olay tüm gün stres yaşatıyor. Örneğin role-play yaparken bayılsam çok strese giriyorum. Dün kavga anında yanlış hareket yaptım diye 4 uyarı yedim ve dünden beri aşırı moralim bozuk. Altı üstü oyun diyorum kendi kendime ama çok üzülüyorum. Bana kim uyarı verebilir falan diye. Yani çok etkiliyor bu oyunda yaşananlar beni.

Hayatınızdan oyuna öncelik vermeyi çıkarın ve varsa gerçek hayatta iş/hedef onlara odaklanın. İnsanın genel dinlenme süresi 20:00-22:00 arasındadır. Bu süre zarfında dinlenebilirsiniz misal.

Oyun bana çok stres yaşatıyor. Altı üstü bir oyun yani sadece bir oyun ama yaşadığım bir olay tüm gün stres yaşatıyor. Örneğin role-play yaparken bayılsam çok strese giriyorum. Dün kavga anında yanlış hareket yaptım diye 4 uyarı yedim ve dünden beri aşırı moralim bozuk. Altı üstü oyun diyorum kendi kendime ama çok üzülüyorum. Bana kim uyarı verebilir falan diye. Yani çok etkiliyor bu oyunda yaşananlar beni.

Oynamaktan vaz geçin. Kafamı stresten duvarlars sürtüyordum ben. Bıraktım ve mutluyum.

Gerçek dünyadan kopmayın. Orası sanal alem. Elbet rol üzerinizdeyken böyle şeyler olabilir ama unutmayın ki gerçek dünya orası değil. :)
Keyif almaya çalışın. 😎

Singleplayer oyunlar olabilir. Alın Dishonored 2 falan en kolay modu açın sizi öldürebilen kimse olmaz.

işte eğlencesine oynayamıyorum ben oyunda hep ya yakalanırsam ? ya ban yersem ? ya yaptığımız şey yasaksa? stresinde oynuyorum eğlencesine olmuyor

Geri
Yukarı