Oyunun ortasında mavi ekran hatası

1620565454458.png

donanım kimliği : PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_E0001458&REV_16

Tamamdır. Biraz gözlemleyin cihazı. Sorun çözülürse beni de haberdar edin. Sıkıntı olursa etiketleyin yeter.
Hocam selamlar, mavi ekran sorunu çözüldü ama oyundan çıkıp masaüstüne döndüğümde pc donuyor ve direkt reset atıyor. Anakartta CPU ile DRAM arasında gidip geliyor led. Bu sorun önceden de sistem yeni açıldığında tek tük yapıyordu. Memtest ile full testte sorun çıkmamıştı. Dump dosyası oluşmuyor. Reset tuşuna basana kadar ekrana görüntü gelmiyor.
Olay görüntüleyici :
1620569264748.png

Farklı psu ve ekran kartı ile deneme yaptım ve sorun çözülmemişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam selamlar, mavi ekran sorunu çözüldü ama oyundan çıkıp masaüstüne döndüğümde PC donuyor ve direkt reset atıyor. Anakartta CPU ile DRAM arasında gidip geliyor LED. Bu sorun önceden de sistem yeni açıldığında tek tük yapıyordu. Memtest ile Full testte sorun çıkmamıştı. Dump dosyası oluşmuyor. Reset tuşuna basana kadar ekrana görüntü gelmiyor.
Olay görüntüleyici:
Eki Görüntüle 1015260

Farklı PSU ve ekran kartı ile deneme yaptım ve sorun çözülmemişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, sorununuz nasıl çözüldü?

Yeni konular

Geri
Yukarı