Ozel okullarda sinavlarin iptal olmamasi

Her özel okul da öyle. Bizzat tanık oldum.
Kardeş, ben de özel okulda okuyorum. Her özel okulda öyle diyemezsin. Benim birçok arkadaşım da özel okulda ve şişirme yok diyorlar. Ben sana kendim özel okulda okuyorum, öyle bir şey yok diyorum. Bizzat tanık oldum, var diyorsun.

Kardeş ben de özel okulda okuyorum. Her özel okulda öyle diyemezsin. Benim birçok arkadaşım da özel okulda ve şişirme yok diyorlar. Ben sana kendim özel okulda okuyorum öyle bir şey yok diyorum bizzat tanık oldum var diyorsun.

Peki öyle olsun bakalım.

Kardeş, ben de özel okulda okuyorum. Her özel okulda öyle diyemezsin. Benim birçok arkadaşım da özel okulda ve şişirme yok diyorlar. Ben sana kendim özel okulda okuyorum, öyle bir şey yok diyorum. Bizzat tanık oldum, var diyorsun.
Tabi yok derler :D 3-4 bin tl'ye olan özel okullar devlet okulu gibi fakat çoğu özel okul şişirme not veriyor.

Tabi yok derler :D 3-4.000₺'ya olan özel okullar devlet okulu gibi fakat çoğu özel okul şişirme not veriyor.

Hocam herkes tarafından bilindik bir gerçeği reddediyorlar. Bunlarla tartışmaya giremezsiniz. Hep kendi dedikleri doğru kafasında olduğu için anlamazlar. Boş verin onun dediği gibi olsun :p

Tabi yok derler :D 3-4 bin tl'ye olan özel okullar devlet okulu gibi fakat çoğu özel okul şişirme not veriyor.
Hocam herkes tarafından bilindik bir gerçeği reddediyorlar. Bunlarla tartışmaya giremezsiniz. Hep kendi dedikleri doğru kafasında olduğu için anlamazlar. Boş verin onun dediği gibi olsun :p
Allah akıl versin başka diyeceğim başka bir şey yok. Okuyup sınavı olan biziz konuşan sizlersiniz peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı