P40 Lite İnternet Giriş/yetkilendirme gerekli hatası

AbdulkadirD

Decapat
Daha fazla  
Huawei P40 Lite telefon internete bağlanmıyor. Ünlem işareti ve başlıktaki sorun çıkıyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi işaretinin yanında ünlem çıkıyorsa internetten veya modemden kaynaklıdır. Modemi kapat aç yapmışsındır muhtemelen. Aynı sorunu bende yaşıyorum bazen, telefonla ilgisi yoktur. Çözüm beklemek maalesef düzeliyor bir zaman sonra. Altyapıda bakım falan varsa ünlem işareti çıkabiliyor. Geçen sene çok sıkıntı çektim.

Son düzenleme:
Modem aç-kapa yaptım. (Türk telekom) Wifi ağını unut dedim tekrar bağlandım telefonu yeniden başlattım olmuyor. İnternete bağlı kullanılıyor internet ama ünlem işareti gitmiyor

Modem aç-kapa yaptım. (Türk Telekom) Wi-Fi ağını unut dedim tekrar bağlandım telefonu yeniden başlattım olmuyor. İnternete bağlı kullanılıyor internet ama ünlem işareti gitmiyor.

İnternetten kaynaklı bir şey, yapabileceğin tek şey beklemek. Eğer sebebini merak ediyorsan müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Telefonu açan kişi sana "bizde sorun görünmüyor" diyecekler. Maalesef TTNET'in öyle sorunları olabiliyor.

Bu durum bazen bende de oluyor. Bazen sadece telefonda bazen de tüm cihazlarda.
Modeme reset tuşuyla resetlerseniz, belki düzelebilir. Olmazsa eğer, müşteri hizmetleriyle görüşüp nedenini sorun.
Belki de geçici bir şeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı