P40 Lite nasıldır?

E60M5

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ankara, göksu
Bu zamana kadar Xiaomi'den Redmi Note 8, 9, 10 serisini mi 11 Lite ve POCO'dan X3, X3 Pro gibi modelleri kullandım Huawei'den sadece P Smart 2019 kullandım ve açıkçası ondan pek memnun kalmadım. P40 Lite'a geçmem gerekti. Nasıldır? Xiaomi ile kıyaslanabilir bir performansı var mıdır?

Hocam P40 Lite güzel telefondur fakat sanırım Google yok, yada google olan son model. Güzel telefon fakat Note 11 pro ile benzer, 11 pro daha iyi. Huawei iyidir hocam Androidin iPhonesidir kendisi.

Google servisleri olmaması sebebiyle daha stabil çalışan bir model. Fakat Oppo'nun da yaptığı gibi yazılım olarak biraz kısıtlı. Çünkü bir lite model.

P40 Lite güzel telefon, aynısı arkadaşımda var ve memnun. Google hizmetleri yok işte, tek kötü yanı o.
Halledebiliyor muyuz onu?

Oppo'nun da yaptığı gibi yazılım olarak biraz kısıtlı.
Biraz daha açık konuşabilir misiniz hocam. ne gibi?

P40 Lite güzel telefon, aynısı arkadaşımda var ve memnun. Google hizmetleri yok işte, tek kötü yanı o.
Hocam siz ince işlerle ilgileniyordunuz sanırım. aldığımda konu açsam yardımcı olur musunuz? bilgisayarımda var.

Biraz daha açık konuşabilir misiniz hocam. Ne gibi?
Örneğin Oppo'da aynı sürüme sahip iki telefon düşünelim. Biri A serisi diğeri Reno serisi. Reno serisinde AOD için çeşit çeşit ayar varken A serisi için sadece saat göster/gösterme gibi birkaç basit ayar mevcut.

Huawei tarafında bu durum HMS için geçerli. Anlatması zor, bir şeyler yaparken karşınıza gelecek.

Hocam siz ince işlerle ilgileniyordunuz sanırım. Aldığımda konu açsam yardımcı olur musunuz? Bilgisayarımda var.

Google uygulamaları için GSpace kullanabilirsiniz hocam, diğer türlü epey uğraştırıcı bir iş ve verim alıp alınmayacağı garanti değil.

Örneğin Oppo'da aynı sürüme sahip iki telefon düşünelim. Biri A serisi diğeri Reno serisi. Reno serisinde AOD için çeşit çeşit ayar varken A serisi için sadece saat göster/gösterme gibi birkaç basit ayar mevcut.

Huawei tarafında bu durum HMS için geçerli. Anlatması zor, bir şeyler yaparken karşınıza gelecek.
Anlattığınız kadarıyla da anlayabildim hocam, sağolun.

Google uygulamaları için GSpace kullanabilirsiniz hocam, diğer türlü epey uğraştırıcı bir iş ve verim alıp alınmayacağı garanti değil.

Yani hocam açıkçası pek ellemeyi düşünmüyorum. Sadece Google Play Games ile girdiğim oyunlar var, kafamı o karıştırdı. Gerisini APK ve App Gallery ile hallederim. Arkadaşınıza sordunuz mu, veyahut gördünüz mü? Kamerası kötü diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı