Çözüldü P40 Lite YT Vanced oturum açma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Geçen gün P40 Lite aldım ve çok memnunum harika ancak tek sorun YouTube uygulamasının çalışmaması. Bende YouTube istemcisi olarak YouTube Vanced kullanıyorum ama onda da Google hesabım ile oturum açamıyorum hata veriyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_20210801_134735_com.mgoogle.android.gms.jpg

Peki Huawei'de kullanabileceğim başka YouTube istemcisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denedim ama hatayı hala veriyor sorunu nasıl çözebilirim?
MicroG filan herşey kurulu ancak olmuyor.
Eğer şu anda yüklü olan MicroG'yi silip bunu indirirsen ve giriş yaparken Huawei bölümünü seçersen oturum açabilirsin.

Bu arada alırken herkes sana forumda "Asla alınmaz" gibi cümleler kurmuş ama almışsın, bence de en iyisini yaptın. Ben de şu an P40 Lite kullanıyorum yaklaşık 1 senedir fazlasıyla memnunum, ben zaten işlemcisi ve yazılımı için aldım ve ikisi de beklentimi karşıladı.
Denedim ama hatayı hala veriyor sorunu nasıl çözebilirim?
MicroG filan herşey kurulu ancak olmuyor.
Eğer şu anda yüklü olan MicroG'yi silip bunu indirirsen ve giriş yaparken Huawei bölümünü seçersen oturum açabilirsin.

Bu arada alırken herkes sana forumda "Asla alınmaz" gibi cümleler kurmuş ama almışsın, bence de en iyisini yaptın. Ben de şu an P40 Lite kullanıyorum yaklaşık 1 senedir fazlasıyla memnunum, ben zaten işlemcisi ve yazılımı için aldım ve ikisi de beklentimi karşıladı.

Son düzenleme:
Çözüm

Çok teşekkür ederim, Sağ ol
Sorunu çözdüm. Bu konu çözüldü olarak işaretlenebilir.
Screenshot_20210804_115506_com.vanced.android.youtube.jpg

P smart s marka telefonumdan aynı hatayı alıyorum. Burada dediğiniz gibi yaptım ancak sorun düzelmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı