P43 veya P45 chipsetli anakart önerisi

Profkim

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimdeki anakart işlemci yükseltmesi sınırlı olduğu için P43 ve P45 anakartlara göz atmaya başladım. Fakat modeller hakkında pek bir bilgim yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Kasanız ATX anakartlara destek veriyorsa Letgo'dan temizini bulabilirseniz alın. P43 ES3G / P45-C51 P35 DS3L gibi anakartlar işinizi görür fakat boşuna para bayılmayın. Ucuz bulursanız ve sıkıntısı yoksa alın sadece. Sisteminizi ve bütçenizi yazar mısınız?

Kasanız ATX anakartlara destek veriyorsa Letgo'dan temizini bulabilirseniz alın. P43 ES3G / P45-C51 P35 DS3L gibi anakartlar işinizi görür fakat boşuna para bayılmayın. Ucuz bulursanız ve sıkıntısı yoksa alın sadece. Sisteminizi ve bütçenizi yazar mısınız?

Sistemimde 4 GB RAM, E2160 Pentium işlemci, RX550 4 GB ekran kartı, ASUS P5GC-MX anakart var.

İsterseniz elimde ASRock G41M-VS3 - Q9400 - 8 GB 1333MHz DDR3 RAM - Akasa K32 işlemci soğutucusu set halinde var. GittiGidiyor üzerinde de satışa verdim. Bütçeniz dahilinde ise (Ki piyasaya göre ucuza veriyorum) güzel bir ekran kartı ile rekabetçi oyunlar için yeterli bir sistem olmuş olur.
SÜPER SET!!! ASRock G41M-vs3-Q9400-8GB RAM-İşlemci soğutucusu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Ekran kartı da satıyorum :)
O sistem üzerinden size yazıyorum, gündelik bilgisayarım çünkü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı