Çözüldü P5GC-MX/1333 anakart RAM slotlarının maksimum kapasitesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bu anakarta 2x2 RAM 2 slot mu yoksa 4 GB tek slot mu takabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sistem özelliklerim.

Anakart: p5gc-mx/1333

İşlemci: Intel e5300.

RAM: 2 GB.

Ekran kartı: AMD Radeon HD 3450.

Çözüm
ASUS P5GC-MX/1333 Anakartın 2 RAM slotlu, Max. 4 GB RAM kapasiteli ve DDR2 667 MHz / DDR2 533 MHz RAM destekliyor. Bu sebeple 2 + 2 yapabilirsin. Zaten mantıklı olan da bu.
ASUS P5GC-MX/1333 anakartın 2 RAM slotlu, Max. 4 GB RAM kapasiteli ve DDR2 667 MHz / DDR2 533 MHz RAM destekliyor. Bu sebeple 2 + 2 yapabilirsin. Zaten mantıklı olan da bu.

Benim 3GB RAM'im vardı az çok yetiyordu sonra ertesi gün bilgisayarı açayim dedim ekranda görüntü yoktu bu yüzden hem bunun bahanesi ile 2 GB daha takacağım yardımlarınız için teşekkürler.

Benim 3GB RAM'im vardı az çok yetiyordu sonra ertesi gün bilgisayarı açayım dedim ekranda görüntü yoktu bu yüzden hem bunun bahanesi ile 2 GB daha takacağım yardımlarınız için teşekkürler.

Rica ederim doğru kararı vermiş olursunuz. Ayrıca 2 + 2 yapacağınız için Dual Channel kullanıyor olacaksınız ki bu daha her zaman iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı