P600S 2380 TL, P400A DRGB beyaz 1140 TL

P400A'yı almayı düşünüyorum eşimin sistemi için ama üste kesinlikle Phanteks 240 sıvı soğutma takacağım, öne takmak istemiyorum kartı iyice ısınacak. DRGB için halkaları var, onlar 1.5 CM onu söksem bile 5.2 CM kadar mesafe kaplıyor. Üste hiçbir şekilde takma veya bir modifiye durumum olamaz mı?
Takan birisini buldum.

P400A modelinde üste sıvı soğutucu takılamıyor. Bence riske girmeyin. P360A modeli de zaman zaman indirime giriyor. Bu fiyat bandında onu beklemenizi öneririm.
P360A'yı alacaktım ama hem beyaz istediğimden hem de kararsızlığımdan gitti indirim. O sistemde P500A vardı sattım, daha sonra Lunatic Orkinos Mesh aldım, o da 940 TL civarına geldi. Şahsen 200 lira koyup P400A almayı her türlü tercih ederim. Ama işte hem risk fazla hem diğerinin iadesi sıkıntı. Yine de 240'lığı bir denemek isterdim. Hiç takamazsam kasayı değil soğutucuyu satar ya da hava soğutucuyla takas ederdim.

P360A'yı alacaktım ama hem beyaz istediğimden hem de kararsızlığımdan gitti indirim. O sistemde P500A vardı sattım, daha sonra Lunatic Orkinos Mesh aldım, o da 940 TL civarına geldi. Şahsen 200 lira koyup P400A almayı her türlü tercih ederim. Ama işte hem risk fazla hem diğerinin iadesi sıkıntı. Yine de 240'lığı bir denemek isterdim. Hiç takamazsam kasayı değil soğutucuyu satar ya da hava soğutucuyla takas ederdim.
Eğer işlemciniz çok ısınan bir model değilse yani hava soğutucu ile de meseleyi halledebiliyorsanız neden olmasın. Bu fiyatta alabileceğiniz en kaliteli kasalardan biri bana göre. Başka kasalar da önerebiliriz ama konuyu baltalamak istemiyorum.

Bu arkadaşın soğutucusu olan X53'ün boyutları: 275 x 123 x 30mm
Bu bendeki soğutucunun boyutları: 273x120x27 mm

Benim radyatör daha ufak, fanlardan sığmama durumu olsa bile Halo çerçeveleri söküp deneyebilirim, önemli olan radyatörün vidalanması. Acaba ekstra bir şey yapmış mıdır sığması için?

Bu arkadaşın soğutucusu olan X53'ün boyutları: 275 x 123 x 30mm
Bu bendeki soğutucunun boyutları: 273x120x27 mm

Benim radyatör daha ufak, fanlardan sığmama durumu olsa bile Halo çerçeveleri söküp deneyebilirim, önemli olan radyatörün vidalanması. Acaba ekstra bir şey yapmış mıdır sığması için?
Belirtmemiş ancak o ürün oraya girdiyse vidalaması basit kısmı hocam. En kötü plastik kelepçeyle sabitlersin :D

Malzeme kalitesini hangi kasayı referans alarak eleştirdiklerine bağlı. Muadillerine göre malzeme kalitesi iyi.
İkinci olan muhtemelen şans işi de ilk videoda eleştirilmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu kasa P360A'ya çok benziyor güvenip almayın bence hemen muhtemelen sığmayacak radyatör.

Bu linkteki kasa
1664706859673.png

Bu da P400A (Bende p400a kullanıyorum yukarıdaki fotoğraftaki kasa benzemiyor.)
1664706940407.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı