P7H55-M i5-750 Mac OS X Kurulumu

lestet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kurulumu yaptım. Flash'tan boot edip sorunsuzca Hdd'yi seçip açıyordum mac'ı fakat multibeast'a tıklayıp ve oradaki driver paketini işaretleyip kurulumu yapmaya çalışınca sistem kitlendi attı ve pc baştan başladı. En sonra realtek ethernet kuruyordu galiba. Onu onaylarken tıkandı kapandı ve artık açılmıyor sistem.

Flash'tan boot ettikten sonra HDD'ye tıklıyorum. Yazılar geçiyor. Sonra baştan başlıyor sistem.

Bu noktadan sonra ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
-f ile başlatıp bir dener misin, açılmasa eğer, -x ile güvenli modda açıp, multi beast te doğru driverleri seçmen gerekiyor. Ve tabi bizimle sistem özelliklerini paylaşman gerekecek.

-f ile başlatıp bir dener misin, açılmasa eğer, -x ile güvenli modda açıp, multi beast te doğru driverleri seçmen gerekiyor. Ve tabi bizimle sistem özelliklerini paylaşman gerekecek.

Flash bellekten boot ettikten sonra gelen ekranda mı? Ayarlar sekmesinden -v ile başlatma yapmaman gerekli. O işlem tam olarak nereden olacak acaba?

P7H55-M 1156
Core i5750
HD7850 2 gb
1 tb hdd

Flash bellekten boot ettikten sonra gelen ekranda mı? Ayarlar sekmesinden -v ile başlatma yapmaman gerekli. O işlem tam olarak nereden olacak acaba?

P7H55-M 1156
Core i5750
HD7850 2 gb
1 tb hdd

usb'ni unibeast ile mi hazırladın ? Eğer öyleyse, boot tan sonra gelen ekranda -f veya -x yazıp enter'a basman yeterli.

Cok affedersin ancak clover bilgim pek yok. Multibeast ve unibeast üzerine daha fazla bilgim var. Eğer unibeast ile hazırlarsan usb ni yardımcı olabilirim. :(

Baştan yaptım kurulumu hocam. Şimdi driver olarak hiçbir şey yüklü değil multibeast ile neleri yüklemem lazım sorunsuzca masaüstü geliyor ses yok internet yok diğerlerine bakamadım bile o kadar yeniyim. :)

Bu iş için çok sabretmen gerekiyor. Belki bir çok kez tekrar kurulum yapman gerekebilir ve her sürücüyü tek tek kurmalısın. Örneğin, ses kartını tanıtana kadar uğraşman gerekecek, çalıştırınca yedeğini alıp sonra diğer donanımları denemelisin.

Sistemin dili nedir ? Türkçe mi İngilizce mi? Ona göre anlatayım.

Dil Türkçe. Multibeast ı açtım ses ve network ü yükledim fakat bir işe yaramadı kapatıp açınca yüklenmemiş gibi hala.

Ses ve ağ kartının chipset modellerini paylaşır mısın ? Aslında bu raporu windows tan everest yazılımıyla döküman olarak da paylaşabilirsin bizlerle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı