Packard Bell "otomatik onarım tekrarlanıyor" hatası veriyor

umutcxn

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dün bilgisayarla oynarken birden kapandı. Windows 10'a bu şekilde kapandıktan sonra açılıyordu. 1 hafta önce Windows 8'e geçtim. "Otomatik onarıma hazırlanılıyor" dedikten sonra kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı, yeniden başlatılacak mesajları geliyor. Buraya kadar normal fakat hiç açılmadı. Her seferinde mavi ekran geldi 2 saniyede gitti. Hata kodunu okumak için resim fotoğraf çektim. DRIVER_VIOLATION yazıyordu.

Kendim onarımı başlatmak için aynı USB'ye aynı ISO dosyasını bir daha yazdım. BIOS'dan 1 numaraya aldım. Aynı yazıların İngilizce'si geldi.

Bazı kaynaklarda güvenli moddan bahsetmişler. Tam olarak bilmiyorum. Ek olarak içindeki dosyaların yedeği yok.

Bilgisayar: Packard Bell Easynote nm98.

Son düzenleme:
Kendim onarımı başlatmak için aynı USB'ye aynı ISO dosyasını bir daha yazdım. BIOS'dan 1 numaraya aldım. Aynı yazıların İngilizce'si geldi.

Bilgisayara format USB'si dışında hiçbir şey (şarj aleti dahil) bağlamayın. Sadece format USB'si kalsın. İngilizce yazılar gelmeyecektir. Bende de bu sorun vardı, kuzenim söylemişti böyle yap diye çözülmüştü.

Bilgisayara format USB'si dışında hiçbir şey (şarj aleti dahil) bağlamayın. Sadece format USB'si kalsın. İngilizce yazılar gelmeyecektir. Bende de bu sorun vardı, kuzenim söylemişti böyle yap diye çözülmüştü.
Asıl olay bu değildi. Fakat dediğini yaptım birşey değişmedi. Yinede teşekkürler.

Geri
Yukarı