PACKARD BELL TJ75 Sisteme Mac OS X Kurmak

Shedy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin hepimize;
İnternetde araştırmalarımla benimle aynı konuyu aramış insanlar olduğunu gördüm fakat güncel konu olarak yok. Açıkcası bu konuda güncel destek almak istiyorum ve siz değerli arkadaşlarıma bu konuda danışmak istiyorum.

Elimde bir adet PACKARD BELL TJ75 Laptop bulunmakta ve Mac kurmak istiyorum buna aşagıda özellikleri mevcut. Genelde ekran kartı ile ilgili hatalar çıkartıyorumuş Mac işletim sistemi ama bunun da bir şekilde çözümünün bulunmuş olduğuna inaniyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Not olarak belirteyim, hiç Mac kurulumu yapmadım. Teknik tabirleri çok bilmiyorum. Windows dışında işletim sistemi de kullanmadım diyebilirim MS-Dos u saymazsak tabi :)

Laptopun özellikleri ile ilgili eksik bir şey (Driver açısından) var ise buradan söylerseniz hemen yazabilirm.

CPU: Intel Core i3 330M
chipset: INtel HM55
GPU : Ati HD5650
WLAN: Atheros AR5B93

Bu özelliklerini yazdığım laptopum yedekte duran güncel olarak kullanmadığım cihaz. Asıl kullandıgım Monster marka laptopuma asıl kurmayı düşünüyorum ama tabi önce bu packard bell de acemilik atmak mantıklı geliyor tabi yapılabilme imkanı varsa.

Hiç kurulum yapmadışım ve tam anlamıyla açıklayıcı bir destek sayfası bulamadığım için buraya da konu açmak durumunda kaldım arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı