Packard Bell TS44HR El Capitan veya Sierra kurulumunda Apple logosunda kalıyor

453482

Hectopat
Makaleler
17
Yer
Türkiye, Ankara
Merhaba,

Bir ara High Sierra'da siyah ekran da kalıyordum. Ama şimdi El Capitan denedim ve Apple logosu geliyor ondan sonrasında hiçbir tepkime yok. -v komutu ile açtıktan sonra ekran biraz siyah oluyor ondan sonra ekranın sol üstünde “-“ işareti kalıyor. Bütün Config'leri denedim ama fayda yok. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Bu sorunu VMware'da da almıştım ama onu da çözemedim.

Sistem Özellikleri :

İşlemci : Intel I3 2350M 2.30 GHz
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 610M
APU : Intel HD Graphics 3000
HDD : 250 GB HDD
RAM : 4 GB 1333 MHz
Merhaba,

Bir ara High Sierra'da siyah ekran da kalıyordum. Ama şimdi El Capitan denedim ve Apple logosu geliyor ondan sonrasında hiçbir tepkime yok. -v komutu ile açtıktan sonra ekran biraz siyah oluyor ondan sonra ekranın sol üstünde “-“ işareti kalıyor. Bütün Config'leri denedim ama fayda yok. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Bu sorunu VMware'da da almıştım ama onu da çözemedim.

Sistem Özellikleri :

İşlemci : Intel I3 2350M 2.30 GHz
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 610M
APU : Intel HD Graphics 3000
HDD : 250 GB HDD
RAM : 4 GB 1333 MHz
Hocam yardım edebilecek var mı ? Şuan acil bir işim var macOS ile

Dosya Ekleri

• A3F711F3-D518-4BEC-91AA-65758C2034BC.jpeg
    A3F711F3-D518-4BEC-91AA-65758C2034BC.jpeg
    297 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
OpenCore kullanmanı tavisye ederim. Benim imajlarımda 2. Nesil için config dosyası bulunmuyor ama sen oluşturabilirsin.

OpenCore kullanmanı tavisye ederim. Benim imajlarımda 2. Nesil için config dosyası bulunmuyor ama sen oluşturabilirsin.
Evet denedim ama onda direk USB’den boot edemiyorum HDD’den boot etmeye devam ediyor. Bu arada sanırım 2. Nesil config ekleyecekmişsiniz o zamana kadar bekleyebilirim. Çünkü Config oluşturabileceğimi sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı