Page fault in nonpaged area hatası

Sleepyowl

Kilopat
Daha fazla  
Yazın technopat moderatörlerin aşırı fazla soru sorduktan , bir sürü ban yedikten sonra bir ay önce ilk bilgisayarımı topladım. Ama şimdi bu hatayı alıyorum . Bilgisayarım windows 8.1 . Sistem özelliklerim:
Asus H81-M PLUS , R9 280X DUAL X , Kingston 2x4 ram (modelini bilmiyorum) , 600 W Tauro serisi güç kaynağı , Seagate 1 tb Barracuda HDD , İ3 4150 , (Kasa modeli belli değil aldığım yerin kendi ürettiği kasalar)

Cevabım biraz geç oldu ama galiba sorunu çözdüm. İnternette bu sorunla ilgili bir konu açılmış o konuda ramleri çıkarıp silgiyle temizleyip tak yazmış. Dün sabah denedim hata almadım şuana kadar almadım ama tekrar hata alırsam atarım. Dump dosyalarını tekrar sağolun ilgilendiğiniz icin. Bu arada eskiden çifte hesaptan ban yemiştim kusura bakmayın. bu ilk toplama bilgisayarım. O hesaplardan biri 1966 tarık'tı galiba emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı