PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA Mavi Ekran Hatası

Fark ettiyseniz güncellemeyi 2 gün önce almış 2 gündür mavi ekran alıyorsanız direk sorun bundan kaynaklanıyor.

Olabilir de olmayabilir de.

1633799094384.png

Hocam hatalar alıyorum bu yazılımda işlemci testiyle. Nedir acaba? @Yener K. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazılım bazı versiyonlarında hata verebiliyor. İşlemci ile ilgili sıkıntı olduğunu zannetmiyorum.

Fark ettiyseniz güncellemeyi 2 gün önce almış 2 gündür mavi ekran alıyorsanız direk sorun bundan kaynaklanıyor.
Bahsettiğiniz güncellemenin kaldır butonu yok maalesef.
Bu yazılım bazı versiyonlarında hata verebiliyor. İşlemci ile ilgili sıkıntı olduğunu zannetmiyorum.
Hocam faydalı olur mu bilmiyorum ama sfc/scannow yaptım ve kaydettiği dosyanın içeriğini aldım bilmiyorum işe yarar mı?

Hocam tekrardan merhabalar. Mavi ekran aldım yine. Yardımcı olabilir misiniz?

@Yener K.
@Recep Baltaş
@Yener K. hocam müsaitseniz bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Sizin sorununuz donanımsal gibi duruyor. Tekrardan ekran kartı ve Wi-fi hataları oluşmuş. Zaten yazılımsal olarak bildiklerimi yazdım. Servisine verebilirsiniz. @Recep Baltaş hocam da zaten ekran kartı sorunlu olabilir dedi. Yazılımsal olarak yapılacak bir şey kalmadı.

Sizin sorununuz donanımsal gibi duruyor. Tekrardan ekran kartı ve Wi-Fi hataları oluşmuş. Zaten yazılımsal olarak bildiklerimi yazdım. Servisine verebilirsiniz. @Recep Baltaş hocam da zaten ekran kartı sorunlu olabilir dedi. Yazılımsal olarak yapılacak bir şey kalmadı.

Hocam maalesef ASUS'un servisi pek arıza tespit konusunda becerikli değil. Cihazı onlara pek teslim etmek istemiyorum 2 kez gönderdim daha önce. Hiçbir şekilde uğraşmıyorlar.

1634633069577.png

1634633094231.png

Bu güncellemeyi de websitesine düşmediği için yapmıyorum yapmalı mıyım?

Şu an başlattım güncelliyor hocam ancak güncellemeden hemen önce bir mavi ekran daha aldım çok uğraştırıyorum sizi ama tekrardan bakabilir misiniz? Hakkınızı helal edin.

Hocam merhabalar tekrardan. Dün windows 11 temiz kurulum yaptım. Tüm sürücüleri yükledim. Mavi ekran aldım dosyayı paylaşıyorum kontrol edebilir misiniz?

@Recep Baltaş @Yener K.
Derken tekrardan aldım hocam bir hata daha. Buyrun.

Report.rar bu da AIDA64 ile oluşturduğum rapor hocam lazım olur mu bilmiyorum.
@Recep Baltaş hocam bakabilir misiniz?

@Yener K.

Bakabilir misiniz hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı