PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA Mavi Ekran Hatası

Bu servisi fazla bilmiyorum fakat mutlaka bilgili kişiler vardır diye düşünüyorum.

Bu servisi fazla bilmiyorum fakat mutlaka bilgili kişiler vardır diye düşünüyorum.
Hocam merhabalar hayırlı günler diliyorum. Cihazım servisten şimdi geldi. Ekran kartında herhangi bir sorun olmadığını yazmışlar servis formuna. Fanlarında sorun vardı onları değiştirmişler, termal macun yenilenmiş. Ama ekran kartında sorun yokmuş.

Tamam hocam. Kullanmaya devam edin.

Tamam hocam. Kullanmaya devam edin.
1636642076679.png

Hocam şu an bu sıcaklık değerleri normal mi? Güya macun değişmiş ama emin olamadım. İşlemci zaten 95 96 civarında geziyordu ama sanki ekran kartı bu kadar ısınmıyordu diye hatırlıyorum.

Laptop için fena gözükmüyor.

Son düzenleme:
Anladım hocam tamamdır.

Hayırlı akşamlar hocam. Mavi ekran aldım. Dünden beri hiç olmadı ama Corsair uygulamasını yükledikten sonra bilgisayarı boşta bırakmıştım bir şey olacak mı diye. Oldu. Kontrol edebilir misiniz?

PC'ye geçince bakıp dönerim hocam. Büyük ihtimalle bu yazılım kaynaklı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata Kernel kaynaklı hatalar nedeniyle oluşur. Anladığım kadarıyla Corsair yazılımı nedeniyle oluşmuş gözüküyor. Tüm sürücüler güncelse bundan kaynaklı gözüküyor. Zaten servis de donanımsal sıkıntı yok demiş. Bu yazılım olmadan hata yoksa bundan kaynaklı. Benim yapabileceğim bir şey yok.

Bu hata Kernel kaynaklı hatalar nedeniyle oluşur. Anladığım kadarıyla Corsair yazılımı nedeniyle oluşmuş gözüküyor. Tüm sürücüler güncelse bundan kaynaklı gözüküyor. Zaten servis de donanımsal sıkıntı yok demiş. Bu yazılım olmadan hata yoksa bundan kaynaklı. Benim yapabileceğim bir şey yok.
Tamamdır hocam Corsair tarafına bildirdim şimdilik. Bekliyorum. Bir kez daha bildirmiştim ve Armoury Crate çökmesinden kaynaklanıyor şeklinde bir cevap almıştım.
yeni.rar hocam yeni mavi ekran hatası burada bakabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı