PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA mavi ekran hatası

Minidump dosyalarını telefondan girdiğim için inceleyemedim fakat ben bu hatayı genelde ram den alıyorum. Sadece dying Light 2 de alıyorsan grafikleri minimuma düşürüp dene birde memtest yap bakalım hata verecekmi.

ADGuard kullanıyor musunuz? Sorun bu program ile alakalı gözüküyor, program ayarlarında "Use WFP network driver" adı altında bir ayar olması lazım, eğer sizde tikli ise tiki kaldırıp tekrardan kontrol edin.
1684956973000.png

ADGuard kullanıyor musunuz? Sorun bu program ile alakalı gözüküyor, program ayarlarında "Use WFP network driver" adı altında bir ayar olması lazım, eğer sizde tikli ise tiki kaldırıp tekrardan kontrol edin.
Eki Görüntüle 1792049
Evet kullanıyorum. Ağ > Ağ filtreleme altındaki WFP ağ sürücüsünü kullan tiki kaldırdım.

Tamamdır, bundan sonraki süreçte bir daha mavi ekran alırsanız ADGuard reklam engelleyicisini kaldırıp farklı bir reklam engelleyicisi yükleyin, alternatif olarak uBlock Origin önerimdir.
Adguard programı kurunca her reklamı engellediği için pratik geliyor bana. Deneyeceğim :) Teşekkürler.

Geri
Yukarı