Paket/Tarife önerisi

alperbeta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikli olarak Turkcell'ya da Vodafone olmak üzere diğer hatlar da dahil faturalı/faturasız tarife/paket önerisi aramaktayım. Şimdi Turkcell Rahat'da 87 TL'ye 6 GB almak koymaya başladı. Vodafone'da eskisi gibi güzel paketler önermiyor. Kullandığınız ya da önerdiğiniz F/P interneti bol önerilerinizi istiyorum.

Ben Geçen aylarda Vodafone'ye geçiş yaptım. Faturasızdan faturalıya geçişten kişiye özel 45 TL'ye 5 GB 1000 DK 250 SMS paketine geçtim. Sizde de çıkabilir belki de böyle bir seçenek

@alperbeta Çok iyiymiş bu. Babam polis, buna geçebilirim ben de. Fiyatları çok uygun. Sağ olun paylaşımınız için. Babam hattı kendi üzerine alsa olur mu? Ben polis değilim sonuçta. Polisin 3 kişiye kadar referans olabileceği yazıyor ancak bunun için önce kendisinin bu paketi kullanıyor olması gerekiyor sanırım. TT abonesi bile değil babam. Direkt kendi telefonu gibi hattı kendi üzerine alsa olur mu?

Son düzenleme:
BİMCELL kullanıyorum memnunum. Türk Telekom altyapılı diye biliyorum çoğu yerde sorunsuz çekiyor. Fiyatları da diğerlerine göre mâkul.

TT'yi aradım babanızın üzerine çıkartabilirsiniz dediler. Polis kartını göstermek yetiyormuş.
Yarın gidip 10 GB olan 60 liralık pakete abone oluruz. Numaramı taşıtacağım direkt.
Ama acaba şu anki hattımı arayıp iptal ettirmem gerekiyor mu? Yoksa numarayı taşıdıktan sonra mı iptal edeceğim? Onu sormayı unuttum.

TT'yi aradım babanızın üzerine çıkartabilirsiniz dediler. Polis kartını göstermek yetiyormuş.
Yarın gidip 10 GB olan 60 liralık pakete abone oluruz. Numaramı taşıtacağım direkt.
Ama acaba şu anki hattımı arayıp iptal ettirmem gerekiyor mu? Yoksa numarayı taşıdıktan sonra mı iptal edeceğim? Onu sormayı unuttum.

Hat taşındıktan sonra otomatik olarak önceki tarife iptal olur.

Tabii önceki operatörünüzle yaptığınız bir taahhüt varsa taşıma işlemi sonrasında kesilen (ben öyle biliyorum) önceki tarifenizin son faturası ile cayma bedelini de ödemeniz gerekir.

Eğer taahhüdünüz yoksa taşıma işlemi sonrasında kesilen (ben öyle biliyorum) önceki tarifenizin son faturasını ödemeniz yeterli olacaktır.

not: Herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum. Her şeyden siz sorumlusunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı