Paketteki hızı alamamak

Aynı paket.
Aradık 11 dakikada 0₺ ile hızlar böyle oldu.
NOT: Sanırım modeminiz VDSL desteklemiyor, yeni modem almanız gerekebilir.
Anladım fakat dediğim gibi binadaki kabin ADSL T11 şeklinde gözüküyor. Sizde de böyle bir durum mu vardı?
Modeme gelince, zaten modem almayı düşünüyordum benim için problem olmaz.

Hatırlamıyorum :(
Ama 83Mbps alabiliyorsanız VDSL vardır.
Anladım, öyleyse Türk Telekomu arayıp konu hakkında bir bilgi alayım. Eğer dediğiniz geçiş mümkünse şansımı öyle deneyeceğim.
Hatırlamıyorum :(
Ama 83Mbps alabiliyorsanız VDSL vardır.
Evet Türk Telekomu aradım. Zaten altyapınız VDSL olarak gözüküyor ADSL değil dedi. Benim bağlantım ADSL2+ gözüküyor diyorum, altyapınız VDSL diyor.
Neyse, geçiş talep edersem kısa sürede geçirebileceklerini söyledi. Ama yeni bir modem almam gerekiyor. Binada ek bir kablo vs. değişikliği gerekmiyormuş.
Umarım bir sıkıntı yaşamam binadaki bağlantılardan dolayı.

Son düzenleme:
Aynı paket.
Aradık 11 dakikada 0₺ ile hızlar böyle oldu.
NOT: Sanırım modeminiz VDSL desteklemiyor, yeni modem almanız gerekebilir.

Hocam buradaysanız bir sorum vardı. Ben de aynı şekilde paket yükseltmesi yaptım fakat denilen hızı almayı bırak hala eski paketin hızını kullanıyorum. ADSL mi VDSL mi kullandığımı nasıl öğrenebilirim? Ona göre müşteri hizmetleri ile konuşçam. Detaylı bilgi bugün açtığım konuda var isterseniz orayada bakabilirsiniz.

Hocam buradaysanız bir sorum vardı. Ben de aynı şekilde paket yükseltmesi yaptım fakat denilen hızı almayı bırak hala eski paketin hızını kullanıyorum. ADSL mi VDSL mi kullandığımı nasıl öğrenebilirim? Ona göre müşteri hizmetleri ile konuşçam. Detaylı bilgi bugün açtığım konuda var isterseniz orayada bakabilirsiniz.

Hocam modem arayüzünde sinyal modunu görebiliyorsunuz. Standart olarak http://192.168.1.1/ üzerinden modem arayüzüne giriş yapabiliyorsunuz. xDSL Statistics bölümünde modem bilgileri gözüküyor. Postun başında attığım ekran görüntüsünde görebilirsiniz.
Bulabilirseniz bana da sinyal modunuzun ADSL'ya da VDSL mi olduğunu da söylerseniz sevinirim. Daha geçiş talebi oluşturmadım.

Hocam modem arayüzünde sinyal modunu görebiliyorsunuz. Standart olarak http://192.168.1.1/ üzerinden modem arayüzüne giriş yapabiliyorsunuz. xDSL Statistics bölümünde modem bilgileri gözüküyor. Postun başında attığım ekran görüntüsünde görebilirsiniz.
Bulabilirseniz bana da sinyal modunuzun ADSL'ya da VDSL mi olduğunu da söylerseniz sevinirim. Daha geçiş talebi oluşturmadım.

dnn.JPG

VDSL galiba hocam.

dnn.JPG

VDSL galiba hocam.

Ben dün paketi yükselttim bir tek upload hızım arttı. Dowload hızı eski paketteki hızla aynı kaldı. Yani 12 Mbps alıyorum şu an. Keşke bir kerede uğraştırmadan halletseler şu işi. Sizin nasıl bir hız değişikliği var mı yoksa hala aynı mı?

Eki Görüntüle 1072611

VDSL galiba hocam.

Ben dün paketi yükselttim bir tek upload hızım arttı. Dowload hızı eski paketteki hızla aynı kaldı. Yani 12 Mbps alıyorum şu an. Keşke bir kerede uğraştırmadan halletseler şu işi. Sizin nasıl bir hız değişikliği var mı yoksa hala aynı mı?
VDSL'e geçmiş gözüküyorsunuz fakat hızınız neden artmadı bilmiyorum. Durum çözülürse geri dönerseniz çok sevinirim. Ben de aynı yoldan geçeceğim gibi duruyor.

VDSL'e geçmiş gözüküyorsunuz fakat hızınız neden artmadı bilmiyorum. Durum çözülürse geri dönerseniz çok sevinirim. Ben de aynı yoldan geçeceğim gibi duruyor.

Tabi hocam. Umarım en kısa sürede çözülür sorunlarımız. Ben de müşteri hizmetlerinden yardım alamıyınca artık forumlara bakıyorum benim gibi sorun yaşayıp çözenler var mı diye. Siz de aynı şekilde çözerseniz sorunu yazarsanız çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı