Pakistan ve Hindistan savaşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Savaşı çok basite alıyorsun. Diğer arkadaşların dediği gibi bu bi oyun değil. Hiçbir şekilde savaş yanlısı yada savaşı desteklememek lazım diye düşünüyorum. Savaşlar hiçbir zaman iyi sonuçlar doğurmamıştır.

Hindistan der Çin der Amerika bile der:) Hani müteffik ya o bile der yani:) İki ülkenin kendisinin diplomasi yoluyla çözmesi gereken bir sorun bu. Bizlik bir olay yok silahları da doğrultmanın alemi yok. Çok birini korumak istiyorsan git önce kendi gerçek kardeşimiz Azerbaycan’ı korumamız gerekiyordu. Pakistan’a sıra gelene kadar...
Peki Pakistan Rusya İstanbul boğazına bomba atacağım dedikten sonra Pakistan. Silahlarimizi rusya ya dogrultuk Türkiye'ye yapılacak herhangi bir sardirida Rusya'yı vuruz dedinde niye kimse ses çıkarmadı Azerbaycan Rusya Türkiye'ye sardirirsa Rusya'yı vuruz dedi niye kimse bunlara ses çıkartmadı

Savaşı çok basite alıyorsun. Diğer arkadaşların dediği gibi bu bi oyun değil. Hiçbir şekilde savaş yanlısı yada savaşı desteklememek lazım diye düşünüyorum. Savaşlar hiçbir zaman iyi sonuçlar doğurmamıştır.
Peki Hindistan Pakistan'ı vurulsa yani müslümanı vuracak ses cikarmayack misniz

Pakistan'ın bize karşı yaptıkları iyilikleri unutmamak lazım Hindistan'da Çin'le işbirlikçi oluyor ve doğu Türkistan asimile etme olayına destek de bulunuyor. Fakat ülkemiz işte bataklıkta olduğu için. Pakistan'a Amerika gibi ülkeler yardım eder.

Okul kavgası var. Bizim ilçedekiyle diğer ilçedekiler kavga ediyor. Bizim ilçedeki okula yardım etmeliyiz onlar kardeşimiz. :D Ama rakip okul bu ikilinin 5 katı gücünde.

Bak sonunda beni anlayan kişi çıktı bunu anlatmaya çalışıyorum
Pakistan'ın bize karşı yaptıkları iyilikleri unutmamak lazım Hindistan'da Çin'le işbirlikçi oluyor ve doğu Türkistan asimile etme olayına destek de bulunuyor. Fakat ülkemiz işte bataklıkta olduğu için. Pakistan'a Amerika gibi ülkeler yardım eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı