Pakistan ve Hindistan savaşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dur ya bu şey değil miydi? ''Ç'' ile başlıyordu. Ç... Neydi ya? Neyse ver mehteri ver.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bende 2 saattir bunu anlatmaya çalışıyorum anlamıyorlar
Ya sen müslümanlar diye yardım edelim demiyor musun? Lawrance, Gertrude Bell şunları bir araştır. :D Pakistan diğer müslüman ülkelerden daha Türkiye yanlısıdır, doğru. Fakat bu savaşa girmemiz için bir neden değil.

Ya sen müslümanlar diye yardım edelim demiyor musun? Lawrance, Gertrude Bell şunları bir araştır. :D Pakistan diğer müslüman ülkelerden daha Türkiye yanlısıdır, doğru. Fakat bu savaşa girmemiz için bir neden değil.
Allah'ım yarım saattir hem müslüman orduklari hem de onlar bize Rusya konusunda verdikleri destek için yardım edelim diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pakistan Türkiye'ye milyonlarca dolar yatırım yaptı ve Pakistan bence Hindistan dan çok daha güçlü ben olsam şimdide n silahlarimi hindistana dogrultur. Pakistan'ın yanında olurdum
İşte o işler senin dediğin gibi yürümüyor maalesef, kendi kafana göre savaş açıp diğer tüm ülkeleri karşına alırsın,bu da işine gelmez.

Onu bilmem de birinin yanında olursak karşı taraf avantaj kazanır. Tankların önüne mi yatıcaz savaşta .
Atom bombasına kafa falan atarız. Pakistanlı bu arkadaş galiba bu kadar savunmak niye? Savaş çıkarsa nükleer savaş hemde dünya savaşı çıkar. Mesela 100 ülke var ikisi savaşacak yarışı Pakistan yarısı Hindistan ile yapsa ne olur? Dünya savaşı. Hindistan büyük ülke Pakistan da öyle arada kalırız. Bu işler öyle basit değil 15 temmuz falan değil bu. Ney ile vuruyorsun sen MG3 ile falan mı?

Atom bombasına kafa falan atarız. Pakistanlı bu arkadaş galiba bu kadar savunmak niye? Savaş çıkarsa nükleer savaş hemde dünya savaşı çıkar. Mesela 100 ülke var ikisi savaşacak yarışı Pakistan yarısı Hindistan ile yapsa ne olur? Dünya savaşı. Hindistan büyük ülke Pakistan da öyle arada kalırız. Bu işler öyle basit değil 15 temmuz falan değil bu. Ney ile vuruyorsun sen MG3 ile falan mı?
1960'lar konuşmuyoruz, bu yılı konuşuyoruz. TSK'nın sitesine gir hangi silahla vuruyormuşuz gör.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı