Çözüldü Paladins "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Evet, ilerleme kaydedilmiş. Bu sorunlar önceki raporlarda niye görünmüyordu, anlamıyorum.

C:\Windows\System32\MSVCP140.dll C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll

Bu dosyaları silip program ekle kaldır kısmından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi (2015-2019 yazanlar da sayılır) kaldır. Sonra aşağıdakileri kur:
Birden fazla dosya indirmeye izin ver.
Üzgünüm, yanlışlıkla en iyi cevap olarak seçtim. Sorunum hala çözülmedi.
Biliyorum, şimdi raporluyorum zaten.

Attığınız raporun dün 23.41'de alındığı görünüyor, yeni değil yani. Yaptırdığım işlemlerin önceki sorunları çözüp çözmediğini görmem için yeni bir rapor lazım.

Son düzenleme:
En başından beri bunu diyordum zaten, aynı raporu atıyorsun diye. Sonunda yeni bir rapor almışsın.

Fakat sorun yine msvcp110.dll dosyasında görünüyor. Bir de şunu dene bakalım:
uğraştırmak gibi olmasın ama sanırsam ilerleme kaydetttim çinki error deişti şimdiki error ssleri
son rapor
En başından beri bunu diyordum zaten, aynı raporu atıyorsun diye. Sonunda yeni bir rapor almışsın.

Fakat sorun yine msvcp110.dll dosyasında görünüyor. Bir de şunu dene bakalım:
reis umarım oradasındır :D

Dosya Ekleri

• Screenshot - 22_09.png
    Screenshot - 22_09.png
    408,1 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot - 22_09 002.png
    Screenshot - 22_09 002.png
    412,3 KB · Görüntüleme: 24
Evet, ilerleme kaydedilmiş. Bu sorunlar önceki raporlarda niye görünmüyordu, anlamıyorum.

C:\Windows\System32\MSVCP140.dll C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll

Bu dosyaları silip program ekle kaldır kısmından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi (2015-2019 yazanlar da sayılır) kaldır. Sonra aşağıdakileri kur:

Çözüm

C:\Windows\System32\MSVCP140.dll. C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll

En üstteki linkte Windows'ta çalışamıyor hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

C:\Windows\System32\MSVCP140.dll. C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll

Sorunum çözüldü çok teşekkür ederim bora benim sorunumla bu kadar ilgilendiğin için gerçekten iyi bir insansın oyun sorunsuz çalışıyor şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı