Çözüldü HD4300/4500 Paladins Açılıp Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7

Han Lue

Decapat
Daha fazla  
Uzun süredir Paladins oynardım. Bugün oyunu tekrar yükledim. Oyun zamanında çok sorunlu bir oyundu, çok hata verirdi ama şu anki hata ile ilk defa karşılaştım.
Oyunu açtığımda Hi-rez Launcher ekrana geliyor, çubuk doluyor, birkaç saniye sonra oyun kendiliğinden kapanıyor. (O sırada Steam kütüphanesinden bakıyorum, çalışıyor durumundan oyna yazısına geçiyor.) Umarım yardım edebilecek vardır. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Benim bilgisayarım yepyeni olmasına rağmen açmıyor. Bende pes ettim artık oyunu sildim. En azından 30 GB yerim açıldı.

Dostum selam. Umarım mesajı görürsün çünlü hatayı çözdüm. Çözdüğüm gibi de buraya geldim.
Konnuyu açtığımdan beridir hiç geri yüklememiştim ama son 1 kez daha denedim çünkü belgeler >my games> Paladins adlı bir klasör gördüm. Buraya kaydedilmiş yanlış şeyler olabilir diye bu klasörü sildim ve oyunu tekrar indirdim. Artık oyun açılıyor. Sıkıntısız oynuyorum.
Umarım görürsün ve işine yarar. İyi oyunlar.

Rapor paylaşır mısın?

Galiba her şey eksiksiz. Bir tek sıkıştırılmış. RAR olarak yapamadım dosya. PML şeklinde sorun olmaz umarım.

Kartım ATI Radeon HD4300/4500.
Sürücüm Catalyst Control Center.

Aynı ekran kartı var o ekran kartının sürücüleri en son XP'ye çıktıydı diye hatırlıyorum. O yüzden ekran kartını Windows'a aygıt yöneticisinden > görüntü bağdaştırıcıları>çift tıkla >sürücü güncelleştir yap otomatik olarak Windows arasın. Öyle kalsın.

Aynı ekran kartı var o ekran kartının sürücüleri en son XP'ye çıktıydı diye hatırlıyorum. O yüzden ekran kartını Windows'a aygıt yöneticisinden > görüntü bağdaştırıcıları>çift tıkla >sürücü güncelleştir yap otomatik olarak Windows arasın. Öyle kalsın.

Windows yazılımı ararken bir hatayla karşılaştı falan diyor.
Problemin sürücüden vesaire kaynaklancağını sanmıyorum daha farklı bir şey var gibi daha basit.

Ekran kartınız için son sürücü 7 sene önce çıkmış ama sorunun ekran kartı sürücüsünde olduğunu düşünmüyorsunuz. Peki...

Windows 7 için zaten teknik desteğimiz yok. Benden bu kadar.

Ben kendim bakacağım derseniz Olay Görüntüleyicisi altında AMD sürücüsünün soruna sebep olduğunu belirten hata raporlarını bulabilirsiniz.

Kolay gelsin.
Hocam neden destek vermiyoruz? :)

Hocam neden destek vermiyoruz? :)
Microsoft'un destek vermeyi kestiği 11 yıllık işletim sistemine ben neden destek vereyim? Sen vermek istiyorsan buyur, rapor yukarıda, konu da açık.

Kolay gelsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı