Çözüldü Paladins açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şu an çözümlere bakıyorum. Geliştiricinin önerdiği bir çözüm Steam'i Yönetici olarak çalıştırmak.
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Paladins\ChaosGame\Logs

Bu konumda log oluşuyorsa onu da paylaşabilir misin?

O konumda oluşmuyor hocam, yani log dosyası yok.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-30 175810.png
    Ekran görüntüsü 2021-11-30 175810.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 36
Tam emin olmamakla beraber, sorun ses sürücüsünden ya da kulaklık ve mikrofondan kaynaklı olabilir.
Anti Cheat uygulamasıyla da arkada bir şey çakışıyor olabilir, Discord kullanıyorsanız kapatıp bir oyuna tekrar girebilirsiniz.

Kulaklığı çıkartıp girmeyi deneyebilirsin. Kulaklık kullanmıyorsan, sadece mikrofon kullanıyorsan onu çıkartıp açılıp açılmadığını kontrol et.

Tam emin olmamakla beraber, sorun ses sürücüsünden ya da kulaklık ve mikrofondan kaynaklı olabilir.
Anti cheat uygulamasıyla da arkada bir şey çakışıyor olabilir, Discord kullanıyorsanız kapatıp bir oyuna tekrar girebilirsiniz.

Kulaklığı çıkartıp girmeyi deneyebilirsin. Kulaklık kullanmıyorsan, sadece mikrofon kullanıyorsan onu çıkartıp açılıp açılmadığını kontrol et.

Hocam Discord açıktı kapattım, Skype açıktı kapattım, mikrofon ve kulaklık kullanmıyorum zaten, tekrar açmayı denedim yine aynı açılmıyor.

• C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Paladins\ChaosGame\CookedPCConsole\MergedFileIndexCache.bin bu konumdaki dosyada bir sorun olabilir, silip daha sonra dosya doğrulaması yapabilirsin. Ya da yedeğini al ondan sonra sil ve doğrulama yap.
  • Easy Anti-Cheat ile ilgili bir sorun da olabilir. Kaldırıp tekrar kurup oyunun açılıp açılmadığınına bakabilirsin. Tekrar kurmak için oyun dosyalarında Redist klasörünü bulup EasyAntiCheat_Setup.exe dosyasını çalıştırmanız lazım.
  • Ses kartı sürücüsünü yüklemeyi biliyorsanız DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi
Bunları uyguladıktan sonra çözülmezse, yeni Olay Görüntüleyicisi raporu, Process Monitör ve yeni log oluşuyorsa onu paylaş.

Son düzenleme:
  • C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Paladins\ChaosGame\CookedPCConsole\MergedFileIndexCache.bin bu konumdaki dosyada bir sorun olabilir, silip daha sonra dosya doğrulaması yapabilirsin. Ya da yedeğini al ondan sonra sil ve doğrulama yap.
  • Easy Anti-Cheat ile ilgili bir sorun da olabilir. Kaldırıp tekrar kurup oyunun açılıp açılmadığınına bakabilirsin. Tekrar kurmak için oyun dosyalarında Redist klasörünü bulup EasyAntiCheat_Setup.exe dosyasını çalıştırmanız lazım.
  • Ses kartı sürücüsünü yüklemeyi biliyorsanız DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi
Bunları uyguladıktan sonra çözülmezse, yeni olay görüntüleyicisi raporu, Process Monitor ve yeni log oluşuyorsa onu paylaş.

Hepsini deneyip sizlere dönüş yapacağım çok teşekkür ederim.
Bunları uyguladıktan sonra çözülmezse, yeni olay görüntüleyicisi raporu, Process Monitor ve yeni log oluşuyorsa onu paylaş.

Hocam Realtek ve Creative sürücüleri çıkıyor hangisini kaldırayım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı