Paladins "Easy Anti Cheat" hatası

Paladins adlı oyunu eskiden oynuyordum. Son aralar açmayı denedim, ve fotoğrafta gözüken hatayı aldım. Çözümünü biliyor musunuz?
resim_2021-02-02_191650.png

Paladins adlı oyunu eskiden oynuyordum. Son aralar açmayı denedim, ve fotoğrafta gözüken hatayı aldım. Çözümünü biliyor musunuz?Eki Görüntüle 863049
Aynısını yaşıyordum yıllar önce sanırım bahsettiği dll dosyasını güvenilir bir yerden indirip oyun dosyalarına atman lazım.

(Bende öyle düzeldi daha sorun olmadı) + ama benim dosya bu şekilde değildi başka bir ismi vardı ama adını hatırlamıyorum 4 5 sene geçti.
@MisakiTaro Hocam üzgün atmanın sebebini yazabilir misin yanlışım varsa düzeltirim.

Aynısını yaşıyordum yıllar önce sanırım bahsettiği DLL dosyasını güvenilir bir yerden indirip oyun dosyalarına atman lazım.

(Bende öyle düzeldi daha sorun olmadı) + ama benim dosya bu şekilde değildi başka bir ismi vardı ama adını hatırlamıyorum 4 5 sene geçti.
@MisakiTaro hocam üzgün atmanın sebebini yazabilir misin yanlışım varsa düzeltirim.

Dediğin gibi dosyayı indirip oyun dosyalarına attım ama gene aynı hata...

Dediğin gibi dosyayı indirip oyun dosyalarına attım ama gene aynı hata...
Benim dll dosyam farklıydı belki onunla alakalıdır yardım edemiyorum internette bakmama rağmen aticfx64 ile ilgili hiç bilgi verilmemiş untrusted diyor acaba silseniz düzelir mi diyeceğim de bilgim olmadığından güvenmeyin kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı