Paladins oynarken karşımıza bizden çok yüksek seviyeli kişiler geliyor

XLlonKJEE

Hectopat
Son 1 haftadır Paladins'e geri dönüş yaptık ama ne hikmettir son 1 haftadır sinir krizi geçiriyorum. Oyunu oynarken benim hesap seviyem 45 iken karşıya gelen insanların karakter seviyeleri 85-90.

Bu nasıl bir sorundur? Allah aşkına! Karşıda Support olmazken bile adamlar hasar yemiyor, yese de canlarını fullüyorlar?

Karşımıza bizimle denk biri daha gelmedi bile. Ya hile ya da aşırı yüksek seviyeli insanlar geliyor saçma bir şekilde. Her rapor ettiğimde banlanıyor. Ne hikmettir?

Paladins'e geri döndüm ama döndüğüme pişmanım. Server mi değiştirdim acaba? Kore serverinde oynuyor olabilir miyim, dedim, hayır, Avrupa sunucusu bu. Sadece bende mi böyle? 1 haftadır karşıma bana denk insan gelmedi. Daha dün bir maça girdim, karşıma 130 level Viktor geldi.

Bu yeteneksizlik falan değil, bundan 1 yıl önce rahat rahat oynayabiliyorduk, şimdi ise 10 oyundan 8'i lose.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar yıllar önce bıraktım oyunu. O yüzden seviye falan hatırlamıyorum ama önceden de çok farklı değildi. Bir karşı takım zeka sahibiydi. Bir takım diziyorlar, örnek olarak 2 ana hasar, 2 destek, 1 healer falan. Bizde 3 kişi ana hasar 1 kişi destek alıyordu. Kalmadığı için mecbur ben tank ya da healer alıyorum. Çok saçma bir oyundu.

Oyuncu sayısı çok fazla olmadığı için o an oyun arayan sizin seviyenizde yeterince oyuncu yoktur.

Normal oyunlarda seviyeye pek bakılmaz, keyfine oyun zaten. Tüm oyunlarda böyle. Sadece ilk yeni başlayan oyunculara 20'ye kadar gibi birbirleriyle eşleştirilir ki çok ezilmesinler o kadar. Önemli olan ranked eşleşmesidir, ki rankedde de seviyeye değil ranka bakılır. Seviye herhangi bir şey ifade etmez. 500 seviye olup hala nişan almaktan bihaber kişi de olabilir, 4. seviye olup CS:GO'da 10 yıl e-spor oynamış biri de. Adil maçlar için rankede başvurmalısınız.

Geri
Yukarı