Paladins "Qt5webkitwidgets.dll Bulunamadı" Hatası

karenza48

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba öncelikle, Paladins'i kapalı betasında oynamıştım key ile. Daha sonra Steam'e gelince bir daha deneyim etmek istedim fakat "Qt5webkitwidgets.dll bulunamadı" hatası alıyorum. Oyunun klasörlerine baktığımda qt5webkitwidgets.dll diye bir dosya var ama bulunamadı diye hata alıyorum. Nette fazla bilgi bulamadım, oyun önbelleğini doğruladım olmadı, Paladins'in içindeki helper programı da çok hatalı. Repair et diyorum etkisiz kalıyor, yardımcı olursanız sevinirim.
14329931_10206647483692149_3565017603570459460_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır PC'm de duruyordu , Steamden indirdikten sonra silmiştim. En iyisi baştan temiz kurulum iyi olacak.

Oyunu silip en baştan Steam'den yükledim , yok yine olmuyor kanser oldum. Nette 1 tane bile böyle hata ile ilgili bir şey yok.

Nette bir oyunun betasını indirtikten sonra Steam'de orijinalini alırken powerfull uninstall yapmayan birine rastlayamazsın c:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı