Palit Dual 3060 fan ayarı nasıl olmalı?

Kart 2900 RPM'i tersine döndürmüyorsa zannetmiyorum herhangi bir ayar veya düzenleme bu durumu kurtarsın. Bir ihtimal RPM verileri yanlış görünüyor olabilir, belki çok daha düşük hızda döndürürken buga girip yüksek gösteriyordur. @Rustin Cohle aynı kartta normal ve iyi değerler alırken sende board/macun kaynaklı bir sorun olabilir. Fabrika çıkış macunu unutulan kartlar, sorunlu board/soğutucu teması bilindik şeyler.
Hocam değer yanlış olduğunu sanmıyorum evde uçak gibi ses çıkarıyor hatta esintisi ayağıma vuruyor o kadar diyorum :D

Benim işler Klasik yav pek yolunda gitmiyor her zamanki gibi Hayırlısı olsun ne diyim.
Ben ilk aldığımdan beri kartı bir türlü 70 derecenin üstüne çıkaramadım görev yöneticisinde top sıcaklığı gösteriyor MSI Afterburner veya Palit programı üstünden takip edin kartı fabrika ayarlarına sıfırlayın oyun için MSI Afterburner ile değerleri takip edebilirsiniz.
Hocam ben thunderi yükledim ordan da baktım da yok yav olmuyor. Bakalım akşam eve geçince bir daha bakıcam.

Hocam değer yanlış olduğunu sanmıyorum evde uçak gibi ses çıkarıyor hatta esintisi ayağıma vuruyor o kadar diyorum :D

Bu kadar yüksek hızda fanlar bloğu soğutuyordur. Yalnız soğutma bloğu çipe yeterli teması yapamadığından ısı emilemiyor veya macun olmadığından soğutma yetersiz kalıyordur. Servis onu açıp bir baksın derim.

Bu kadar yüksek hızda fanlar bloğu soğutuyordur. Yalnız soğutma bloğu çipe yeterli teması yapamadığından ısı emilemiyor veya macun olmadığından soğutma yetersiz kalıyordur. Servis onu açıp bir baksın derim.
Büyük ihtimalle öyle hocam çünkü fanı yüzde 30a çeksem de aynı ısı 1 derece falan oynuyor.

@367519 o kartın bir servis görmesi lazım, sen müsait olduğunda gönder gitsin ne olduğuna baksınlar. Önümüz yaz, fanların etkisi minimal durumdaysa 1 ay sonra 80 üzerini rahat görür.
Büyük ihtimalle öyle olur hocam pazartesi konuşucam bir inventusla, umarım sıkıntı çıkmaz.
@kino bak hocam yolladım bugün hemen dolar yükseldi :D bakalım inventus ne diyecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı