Palit ekran kartı fazla ses çıkarır mı?

Uniqost

Femtopat
Daha fazla  
Selam, ben Palit GeForce GTX 1650 GP OC 4 GB ekran kartı alacağım da bazıları çok ses çıkarıyor demiş. Gerçekten bu şekilde mi? Kullananlar yazarsa sevinirim. İşlemci olarak da Ryzen 5 3500X
İyi mi sizce? Video çekerken Valorant, CS:GO, PUBG Steam ve Asetto Corsa orta ayarlarda kaç FPS alırım ve video çekmezken kaç FPS alırım? Minecraft shader kaç FPS alırım? Video esnasında ve video dışında bunları yazarsanız sevinirim.

2x8 RAM 3200 MHz.

Yok işlemci iyi RTX 2060 besleyebiliyor. Ama ekran kartı nasıl.

Ekran kartı fazla ısınma yapar mı oyunlarda kaç FPS alırım.

Hangi oyun işlemci cidden kötü ama 6 izlek var. Anakart yok ise 10400F var ise 3600 alın sizin için diyorum 3500X in ömrü uzun değil.

Hangi oyun işlemci cidden kötü ama 6 izlek var. Anakart yok ise 10400F var ise 3600 alın sizin için diyorum 3500X in ömrü uzun değil.

Peki Ryzen 5 3600 yükseltim peki bu sistemde PUBG Steam orta ayarlarda video çekerken CS:GO ve benzeri oyunlarda asetto Corsa orta ayarlarda video esnasında kaç FPS alırım.

Kart fena değil ama 1650 S alırsanız çok daha iyi. İlla işlemci yenilemeye gerek yok aldıysanız kalsın. Rahat rahat kayıt yaparsınız onda da sorun olmaz. Oyunlarda CS falan 200 FPS çok rahat alırsınız.
Kart fena değil ama 1650 S alırsanız çok daha iyi. İlla işlemci yenilemeye gerek yok aldıysanız kalsın. Rahat rahat kayıt yaparsınız onda da sorun olmaz. Oyunlarda CS falan 200 FPS çok rahat alırsınız.
PUBG de 100 FPS civarı tahminim.

Peki Ryzen 5 3600 yükseltim peki bu sistemde PUBG Steam orta ayarlarda video çekerken CS:GO ve benzeri oyunlarda asetto Corsa orta ayarlarda video esnasında kaç FPS alırım.

Elinizde 3500X var ise 3600 ile değiştirmeye gerek yok eğer almadıysanız önermem

Kart fena değil ama 1650S alırsanız çok daha iyi. İlla işlemci yenilemeye gerek yok aldıysanız kalsın. Rahat rahat kayıt yaparsınız onda da sorun olmaz. Oyunlarda CS falan 200 FPS çok rahat alırsınız.

PUBG de 100 FPS civarı tahminim.

Şimdi siz dediniz aklıma yeni geldi.

Geri
Yukarı