Palit GeForce 9600 GSO 512 RGB sorunu

• Konuyu başlatan Odels
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 1B

Odels

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler.
Yaklaşık 3 senedir dağınık olan bilgisayarımı bir araya topladım. Onboard ekran kartı kullanıyordum. Arkadaşımdan ekran kartını aldım, monte edip driver'larını kurdum.
Bilgisayarı açtıktan sonra ekrandaki kırmızı renkler siyah olarak görünmeye başladı. Fotoğrafı C.S 1.6 oynarken çektim. Kırmızı olan her şey, skor tablosu, Crosshair vs. siyah olarak görünüyor.
Acaba bunun sebebi yazılımsal mı yoksa ekran kartından kaynaklanan bir sıkıntı mı?

IMG_20160104_035758.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler.
Yaklaşık 3 senedir dağınık olan bilgisayarımı bir araya topladım. Onboard ekran kartı kullanıyordum. Arkadaşımdan ekran kartını aldım, monte edip driver'larını kurdum.
Bilgisayarı açtıktan sonra ekrandaki kırmızı renkler siyah olarak görünmeye başladı. Fotoğrafı C.S 1.6 oynarken çektim. Kırmızı olan her şey, skor tablosu, Crosshair vs. siyah olarak görünüyor.
Acaba bunun sebebi yazılımsal mı yoksa ekran kartından kaynaklanan bir sıkıntı mı?

Eki Görüntüle 128865

Farklı bir ekran kartıyla deneme şansın var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı