Palit NVIDIA GeForce GTX 1650S ve 1650 GP OC arasındaki fark nedir?

Kaç tl alıcaksınız sistemi acaba?
Aquarius kasa olucak mesh r5 2600 işlemci biostar b450mh anakart palit 1650 gp oc ekran kartı crucial ballistix 3200 mhz ram 1 tane ama sonradan 1 tane daha alıcam 256 gb ssd netac ın 6500 tl ye alıcam
Ciddi fark yok ama Assassin's Creed: Valhalla gibi oyunlar da o 10 30 FPS farkı farkediyor. Mesela sen en düşük ayarda, en yüksek FPS 30 gibi alırken Super ile 51 55 gibi ortalama da 45 gibi FPS alırsın. Hazır elinde ekran kartı varken yükseltme yapılırken mantıklı değil, ama yeni alacağın için alabiliyorsan almalısın. RX 570 ve RX 580 arasında performans alırsın Super ile. Normal olanla RX 550 ve RX560 arasında performans alırsın.
tam anlamadım biraz daha açıklayıcı yazarmısınız tabi ben assasins creed gibi oyunlar oynamıyorum genel olarak valorant cs ets2 gibi oynuyorum

Super bilindik markalı al o zaman. Palit ekran karttan daha iyidir. Palit vardı memnun kalmamıştım önermedim kuzene de. INNO 3D ile kaldıracağı oyunları rahat oynuyor ve kendisi de çok memnun sevindi.
şöyle ben aldıydım bi ara çok ısındığı için mi nedir coil whine sesi geldi bende iade ettim o yüzden bi ön yargım var

Coil Whine sesini ben, Asus ve Gigabyte anakartı ve de ekran kartında da duydum. O sorunda değil, ısınma kastın 80 90 mı gördü? Eskiden Türkiye'de satılan markaydı sonra ülkeden elini çekmişti yeniden geldi Türkiye'ye. Belki çok ucuz modeli plastik olan dış koruması olan modelden aldıysanız bilemem. Isınma da olmaz TDP oldukça düşük bu kart.

Coil Whine sesini ben, Asus ve Gigabyte anakartı ve de ekran kartında da duydum. O sorunda değil, ısınma kastın 80 90 mı gördü? Eskiden Türkiye'de satılan markaydı sonra ülkeden elini çekmişti yeniden geldi Türkiye'ye. Belki çok ucuz modeli plastik olan dış koruması olan modelden aldıysanız bilemem. Isınma da olmaz TDP oldukça düşük bu kart.
84 derecede çalışıyordu o yüzden bi ön yargım var

Geri
Yukarı