Palit RTX 2060 nasıldır?

martinscount

Decapat
En uygun fiyatlı 2060 olduğu için Palit almak istiyorum ama hem firma hem de kart hakkında pek bir bilgim yok. Sizce bu kart alınır mı? Bu arada ikinci el alacağım. Satıcı geçen sene nisan ayında almış ve hiçbir sorun yaşamamıș. 2600 TL istiyor ama pazarlık yaparız dedi.

En uygun fiyatlı 2060 olduğu için Palit almak istiyorum ama hem firma hem de kart hakkında pek bir bilgim yok. Sizce bu kart alınır mı? Bu arada ikinci el alacağım. Satıcı geçen sene nisan ayında almış ve hiçbir sorun yaşamamıș. 2600 TL istiyor ama pazarlık yaparız dedi.
Geçen sene nisanda almışsa bence çok para istiyor. Sıfırı şu an bile 3k iken satıcı muhtemelen 2600den ucuza bile almış olabilir o kartı.

Kartın 70 dereceyi geçmediğini söylüyor satıcı. Kendisi Dark N10 Advanced kullanıyormuş, ben Aerocool One Frost kullanacağım. Ama Furmark testi falan istesem mi ki acaba veya başka bir test?
Bence Gaming Gecesi'ni bekle. Uygun fiyata 2060 sahibi olabilirsin. Bekleyemem dersen Sapphire RX 5600 XT alabilirsin.
2400 TL'ye sıfır Pulse var ama driver sorunları vardır diye uzak duruyorum.
Geçen sene nisanda almışsa bence çok para istiyor. Sıfırı şu an bile 3k iken satıcı muhtemelen 2600den ucuza bile almış olabilir o kartı.
Bana da biraz fazla geldi fiyat ama pazarlık yapacağız zaten.

Kartın 70 dereceyi geçmediğini söylüyor satıcı. Kendisi Dark N10 Advanced kullanıyormuş, ben Aerocool One Frost kullanacağım. Ama Furmark testi falan istesem mi ki acaba veya başka bir test?

2400 TL'ye sıfır Pulse var ama driver sorunları vardır diye uzak duruyorum.
Bana da biraz fazla geldi fiyat ama pazarlık yapacağız zaten.
Çok para istiyor. Dediğim gibi driver sorunları riski istemiyorsan Gaming Gecesi'ni beklemelisin. RX 5700 kullanıyorum. Isı ve driver konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.

En fazla ne kadar verilmeli peki sizce?
En fazla ne kadar vermekten ziyade benim düşüncem daha temiz ve az kullanılmış bir karta 2600-2500₺ civarı vermek mantıklı. Sizin almayı düşündüğünüz kart 16 aylık bir kart. En azından 4-5 aylık faturası, garantisi olan ikinci el bir kart almak daha mantıklı olacaktır kanaatimce.

En fazla ne kadar vermekten ziyade benim düşüncem daha temiz ve az kullanılmış bir karta 2600-2500₺ civarı vermek mantıklı. Sizin almayı düşündüğünüz kart 16 aylık bir kart. En azından 4-5 aylık faturası, garantisi olan ikinci el bir kart almak daha mantıklı olacaktır kanaatimce.
Bu kartın da 7 aylık daha garantisi varmış. Ayrıca ürün Palit RTX 2060 Gamingpro OC modeliymiș. Ama işte kafam karışıyor biraz. Sıfır Sapphire Rx 5600 XT'i de 2400'e alabiliyorum ancak driver sorunları var. Bu kartın sürücüleri gayet iyi fakat ikinci el 😐

Geri
Yukarı