Palit veya INNO3D RTX 3060 alınır mı?

arda069803

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Birkaç sorum olacak sizlere. RTX 3060 Ti almak nasip olmadı ancak çıktığı gibi RTX 3060 almayı planlıyorum. Palit veya INNO3D'nin çift fanlı modellerinden birini almak var aklımda çıktığı zaman. Bu modeller beni üzer mi, iyi midir? Hangisi daha iyidir? Bir de R5 3600 ile kullanacağım High Power 600W bronz eco PSU yeterli midir? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Üzecek bir şey görmüyorum. Inno3D görsellik açısından daha iyi iş çıkarmış. Palit tarafında Gaming Pro gelirse işler değişebilir.

Güç kaynağı yeterli gelir ama ürününüzü belirtmediğiniz için sadece W değeri üzerinden yorum yapıyorum. Ryzen 5 3600 ile uyumu ise şu an muamma. Ben 1080p'de de kurtarabileceğini düşünüyorum.

Üzecek bir şey görmüyorum. Inno3D görsellik açısından daha iyi iş çıkarmış. Palit tarafında Gaming Pro gelirse işler değişebilir.

Güç kaynağı yeterli gelir ama ürününüzü belirtmediğiniz için sadece W değeri üzerinden yorum yapıyorum. Ryzen 5 3600 ile uyumu ise şu an muamma. Ben 1080p'de de kurtarabileceğini düşünüyorum.
Kusura bakmayın PSU modelini eklememişim şimdi düzelttim. High Power 600W modeline sahibim. Bu iki markanın birbirine pek bir üstünlüğü yok sanırım. Hangisi daha uygunsa onu mu almalıyım? Sıcaklık gibi konularda sorun yaratır mı bu markalar?

@arda069803

Güç kaynağı konusunda modelde sunmamış durumdasınız. Neyse. Sonraki mesajda bilgi verirsiniz diye ümit ediyorum.

RTX 3060 Ti üzerinden feyiz almak zorundayız. O kartta aşırı ısınma durumu yoktu ve standart iki fanlı bir modelde gayet güzel değerlerde çalışıyordu. Bu kartta da tek fanlı modeller bile piyasaya sürülecekse çok ısınmayacağını varsayabiliriz. Buradaki seçim biraz size kalacak. Fiyat uygunluğu üzerinden tercih edebilirsiniz.

@arda069803

Güç kaynağı konusunda modelde sunmamış durumdasınız. Neyse. Sonraki mesajda bilgi verirsiniz diye ümit ediyorum.

RTX 3060 Ti üzerinden feyiz almak zorundayız. O kartta aşırı ısınma durumu yoktu ve standart iki fanlı bir modelde gayet güzel değerlerde çalışıyordu. Bu kartta da tek fanlı modeller bile piyasaya sürülecekse çok ısınmayacağını varsayabiliriz. Buradaki seçim biraz size kalacak. Fiyat uygunluğu üzerinden tercih edebilirsiniz.
High Power 600W bronze eco diye düzenlemiştim yukarıda aslında ama yine de kusura bakmayın. Bu PSU ile düzgün çalışacak mıdır? PSU yükseltmem gerekir mi? Ekran kartları konusunda da cevabınız için teşekkür ediyorum. Fiyata göre bakacağız artık.

Geri
Yukarı