Palme Yayınevi nasıldır?

Berkay Bilgin

Hectopat
Daha fazla  
AYT Kimya Konu Anlatımlı Palme Yayınevi | 9786052822043

Bu linkteki kitabı almak istiyorum sizce kaliteli mi? Pek çok kişi zor olduğunu söylüyor ama kaliteli olduğunu da söylüyorlar. Seviyem tamamen değişkenlik gösteriyor yani bazı konularda iyi bazılarında da iyi değilim ama hiç Palme almadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun yerine KareKök tavsiye ederim, Palme'nin konu anlatım - soru ilişkisi bana kopuk ve anlaşılması zor geldi. Eğer temeliniz varsa KareKök MPS alarak AYT'de çıkacak soru tiplerine daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Buna ek olarak Bilgi Sarmalının testlerinin ve soru tiplerinin de AYT ile benzerlik gösterdiğini duydum fakat onu denemedim.

Karekök gereksiz zor sorular soruyor, sınavda o kadar zorlayıcı sorular bile yok ve çoğu yüksek kalitede dershane tarafından tavsiye edilmez ilk aşamada çözmek.

Onun yerine Esen, Eksen, Endemik, Örnek Akademi, Birey Eğitim ve SET yayınlarını çözebilirsiniz. Karekök yayınlarını ayrıntıya girmek için en son aşamada çözmeye başlayın. Palme hakkında bir bilgim yok maalesef, hiç kullanmamıştım zamanında.

Kimya çalışmak için en iyi kaynak şu an bana göre tartışmasız MEB kitabı. Bu yıl çok güzel hazırlamışlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı