Panda antivirüs taramasından sonra sistem yeniden başlatılınca logo ekranında kalıyor

patatestaze

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
500 gb ssd
Panda antivirusle tarama yaptım ve sonra yeniden baslat dedi ben de baslattim. Ama logo ekraninda kalıyor ve yuvarlak dönüp duruyor. Ne yapmalıyım? Yardım edin.

Önemli verileriniz var mı? Eğer çok önemli verileriniz yoksa sıfırlamakta yardım edebilirim.

Evet denedim ama Monster yazisinda takili kaldi girmedi.

Windows 11.

Eğer bilgisayarınızı sıfırlamak istemiyorsanız bilgisayarınız açılırken sürekli F8 tuşuna basın güvenli moda böyle giriliyor bir daha deneyin.

Önemli verileriniz var mı? Eğer çok önemli verileriniz yoksa sıfırlamakta yardım edebilirim.

Eğer bilgisayarınızı sıfırlamak istemiyorsanız bilgisayarınız açılırken sürekli F8 tuşuna basın güvenli moda böyle giriliyor bir daha deneyin.

Yedekleyebilir miyim peki?

Şimdi denedim Monster'de takılı kaldı. Güvenli moda gecmek uzun sürer mi?

Geri
Yukarı