Pandemi ve uzaktan eğitim hakkında düşünceleriniz neler?

Ersin5838

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sabahtan akşama kadar ders işlemekten gına geldi. Adeta duvarlar üstüme geliyor ve değişik duygular içerisindeyim. Peki ya siz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dersler sıkıcı, bugün biraz test çözdüm bilgisayar oynayacağım.
Uzaktan eğitim bende iyi, evde oturmayı sevdiğimden duvarlar üstüme gelmiyor.

Uzaktan eğitim pek verimli geçmiyor ve sınav notlarım düşük, ailem sürekli baskı yapıyor 2 sene sonra üniversite sınavım var. Binamızda korona olan biri var(ben atlattım koronayı), kısacası hiçbir şey yolunda gitmiyor.

Çok yorucu. Tüm günler çok yorucu ama özellikle salı günü. Sabah 8:50'de başlayıp 13:00'da bitiyor ama bende bitiyorum. İlk iki ders ileri fizik, sonraki iki ders ileri kimya, sonraki iki ders ileri matematik. 1 ders de edebiyat var. Allah hepimize kolaylık versin.

Zaten unutkanım, yeni gelen öğretmenler defter fotoğrafı istiyor yazıp yazmadığımızı görmek için (her ders sonunda). Ceza alıyorum. Ama ceza çok işe yarıyor soru çözünce aklımda kalıyor :D. Ama dersten verim almıyorum.

Ben bilgisayar, telefon, televizyon gibi internet bağlantısı olan çeşitli teknolojik aletler olduğu sürece sıkılmıyorum. Sonuçta evin içinde de olsam tüm dünyayla bağlantı kurabiliyorum. İster film açar izlerim, ister kitap okurum, ister spor yaparım.. Free yani beni darlamıyor. Tamam asosyalsin demeyin tamam biliyorum...

Geri
Yukarı