Pandemiden sonra kendinizi nasıl toparladınız?

Bat1kaNN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle rahatsız ettiysem özür dilerim. Size 1 konudan bahsetmek istiyorum: Benim önceden 5.6.sınıfta ortalamam, disiplinim ve başarım çok iyiydi ama pandemi başlayınca maddi bir sorunum yoktu Online derlerede katiliyordum ama bir şekilde eski formumda değildim ve şu an notlarım aşırı düştü ve eskiden arkadaşlarımla hiç takılmıyordum ama şu an aşırı fazla takılıyorum. Sizce nasıl topralanabilirim? Veya siz pandemiden sonra kendinizi nasıl toparladınız?

Merhaba. Öncelikle rahatsız ettiysem özür dilerim. Size 1 konudan bahsetmek istiyorum: Benim önceden 5.6.sınıfta ortalamam, disiplinim ve başarım çok iyiydi ama pandemi başlayınca maddi bir sorunum yoktu Online derlerede katiliyordum ama bir şekilde eski formumda değildim ve şu an notlarım aşırı düştü ve eskiden arkadaşlarımla hiç takılmıyordum ama şu an aşırı fazla takılıyorum. Sizce nasıl topralanabilirim? Veya siz pandemiden sonra kendinizi nasıl toparladınız?

Toparlayamadım :D

Toparlanmalık bir durum olmadı, toparlamaya gerek duymadım.
Yapman gereken bıraktığın yerden başlayıp olman gereken yere gelmek. Önceki konuları bilmeden şu ankilere çalışma.

Pandemide de çalıştım şimdi de çalışıyorum.

Kolay gelsin reis.

Mantıklı.
Toparlanmalık bir durum olmadı, toparlamaya gerek duymadım.
Yapman gereken bıraktığın yerden başlayıp olman gereken yere gelmek. Önceki konuları bilmeden şu ankilere çalışma.

Şu an zaten o durumda olmak için çaba gösteriyorum.
Toparlarsin reis sıkma canını.

Toparlayamadım. Deniyorum deniyorum bir şey çıkıp "otur oturduğun yere" diyor resmen...
Pandemi'de toplarlandım ben :D kafa dengim olmayan çoğunluğu ahlaksız insanlarla okulda zorla aynı yerde durmak zorunda olmadığım için.

Benim kafa dengim işte hepsi o yüzden sorun yaşıyorum.
Okul beni kendime getirdi.

Olması gereken gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı