Papara 4 tane başvuru onayı e-maili gönderdi

vzzn

Kilopat
Arkadaşlar geçen gün Papara'nın yenilenen kart tasarımları nedeniyle eski kartımı iptal ettirdim ve yeni karta başvuru yaptım.
Lakin adamlar sanırım biraz fazla abarttılar 4 tane mail göndermişler.

Ek Açıklama 2020-03-21 214119.jpg

Ek Açıklama 2020-03-21 214453.jpg

4 Tane kart mı gelecek şimdi yani?
İnternette bir videoda gördüm 6 tane Papara kart göndermişler bir arkadaşa.
Şimdi ben de endişelendim, 4 tane gönderecekler galiba 😅.
Bilgisi olan var mı bu konuda?
Bir de şu Papara Black Card'ın ilk sahiplerinden olacağımı söylemişler, sevinmedim değil hani :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla postalamışlardır o kadar hocam.
Hocam postalamışlar diyince korktum bi' an.
Bence de yanlışlıkla atmışlardır ama şunları görünce bir an endişelenmiyor değilsin hani:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video bana ait :) site buga girmişti galiba, 5 defa çipli karta başvurdum hep hata verdi 6.da ise farklı bilgisardan giriş yaptım başvuru tamamlandı, daha sonra 6şar mail sms felan geldi
Screenshot_20200404-132845_Messages.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Q

Video bana ait :) site buga girmişti galiba, 5 defa çipli karta başvurdum hep hata verdi 6.da ise farklı bilgisardan giriş yaptım başvuru tamamlandı, daha sonra 6şar mail sms felan geldiEki Görüntüle 527710

Q
:D
Neyse ki bende öyle bir şey olmadı.
Bir tane Papara Black Card elime geçti geçen hafta itibariyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı