Papara anket dolandırıcı çıktı

Papara anket diye bir sayfa vardı 150 TL verecek diyorlardı ben de katıldım T.C. Ve seri no istediler hepsini yazdım ama sonra fark ettim böyle bir şey yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Çok korkuyorum. Bilgilerine her şeyi yapabilirler mi? Yardım edin nasıl kurtulurum ne yapmalıyım?
Soğuk suyunuzu hazırlayın ve bekleyin.

Artı -2 Eksi
Arkadaş ailesinden korkuyor sanırım söylememek için kendi sorunu çözmek istiyor ama böyle durumda ailesine söylemesi lazım kendi başına işleri iyice batırabilir.

Bencede korkmasına gerek yok ileride daha kötü şeyler olur dikkat etsin ailesine danışsın.
Sizi korkutmak istemezdim ama yarın bir gün daha kötü olacak...
(Eğer ailenize danışmazsanız) ailenize danışın T.C. Falan değişirler çok kötü durum maalesef bende dolandırıcıya 300 TL kaptırdım.

Son düzenleme:
Bencede korkmasına gerek yok ileride daha kötü şeyler olur dikkat etsin ailesine danışsın.
Sizi korkutmak istemezdim ama yarın bir gün daha kötü olacak...
(Eğer ailenize danışmazsanız) ailenize danışın T.C. Falan değişirler çok kötü durum maalesef bende dolandırıcıya 300 TL kaptırdım.
Aslında pek korkacak bir şey yok. Ne güzel hiç uğraşmadan adına şirket açtırıyorsun. Oohhhh ne rahat.

Papara anket diye bir sayfa vardı 150 TL verecek diyorlardı ben de katıldım T.C. Ve seri no istediler hepsini yazdım ama sonra fark ettim böyle bir şey yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Çok korkuyorum. Bilgilerine her şeyi yapabilirler mi? Yardım edin nasıl kurtulurum ne yapmalıyım?

Tek yapmanız gereken ailenize danışmak ve aileniz sizin için kimliğinizi değiştirecek, sorun çözülmüş olacak.

Allah için dalga geçmeyin yardım edin lütfen ne yapım ben bilmiyorum ölmek istiyorum.
Hocam benim yaşım 15 ve ben dahi buna inanmadım 18 yaşında olmanıza olanak tanımıyorum çünkü böyle sanal alemde çözüm arıyorsunuz. 18 yaşından küçükseniz zaten adınıza 1tane bile kredi çekemezler kapınıza gelemezler. Ha dalga geçerler diye 18'im diyorsanız yapmayın lütfen çünkü 18 yaşındaki kişiye verilen tavsiye ile 15 yaşındakine verilecek tavsiye farklıdır. 18 iseniz derhal telefonu bilgisayarı bırakın ve savcılığa başvurun onlar sizi yönlendirecektir. Şunu da eklemek isterim forumda herkes 18 yaş üzeri değil 11 yaşında 12 yaşında arkadaşlarımız bile var yani burada yaş dalgası geçilmez, bunları siz yalan söylemeyin diye yazdım. Geçmiş olsun diyorum.

Ne yaptın?
Ben de verdim bilgilerimi hemde bugün
Sonra senin yazına karşılaştım. Çözebildin mi?

Geri
Yukarı