Papara anket dolandırıcı çıktı

O siteyi kapatmıştı Papara arkadaşa önerdiklerimizi yapın ve bekleyin 18 yaşından küçükseniz bir şey olmaz.
Bugün daha başvurdum
Kimse ne yapmam gerektiğini tam olarak anlatmıyor ki? Ne yapacağımımı şaşırdım. Zaten millet dalga geçiyor. Bende geçerdim normalde ama oluyormuş demek ki. Bir anlık duygusallık yetiyor.

Dostum önce e devlet gibi yerlerden kimliğinizi iptal ettirmeye çalışın savcılığa başvurun e devletten sürekli adınıza telefon numarası eklenmiş mi diye kontrol edin, siber suçları arayın, Papara'ya yazın adınıza hesap açılmasını vs engellesinler.
+18 yaşından küçük iseniz ailenize söyleyin. Zaten küçükseniz pek bir şey yapamazlar.

Kimlik iptal olmuyor ki diyen arkadaşlar taş devrinde mi yaşıyor? Evet kimlik numarası değişmiyor. Ama seri numarası değişiyor. Bu devirde kimse sadece kimlik no ile birşey yapamaz.

Dostum önce e devlet gibi yerlerden kimliğinizi iptal ettirmeye çalışın savcılığa başvurun e devletten sürekli adınıza telefon numarası eklenmiş mi diye kontrol edin, siber suçları arayın, Papara'ya yazın adınıza hesap açılmasını vs engellesinler.
+18 yaşından küçük iseniz ailenize söyleyin. Zaten küçükseniz pek bir şey yapamazlar.
Teşekkür ederim bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı