Çözüldü Papara ATM'den para yüklerken neden komisyon alır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aliazad34

Decapat
Daha fazla  
Papara'da eskiden para yüklerken ATM fark etmeksizin bir komisyon ücreti kesmiyordu ya da 1 TL tutarında kesiyordu, şimdi ise 4-3 TL arası kesiyor. Neden olabilir? Aylık yükleme limitini geçmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sözleşme güncellendi ve kartla yapılan işlemlerde artık sadece Akbank bankamatikleri ücretsiz oldu. Diğer bankamatiklerden kartla yapılan işlemler için %1 ve 1 TL ücret alınıyor.

Sözleşme güncellendi ve kartla yapılan işlemlerde artık sadece Akbank bankamatikleri ücretsiz oldu. Diğer bankamatiklerden kartla yapılan işlemler için %1 ve 1 TL ücret alınıyor.

Çözüm
Sözleşme güncellendi ve artık sadece Akbank bankamatikleri ücretsiz oldu. Diğer bankamatiklerden yapılan işlemler için %1 ve 1 TL ücret alınıyor.

Akbank'ta 500 TL+ yükleyince para kesiyor mu?

Papara'da eskiden para yüklerken ATM fark etmeksizin bir komisyon ücreti kesmiyordu ya da 1 TL tutarında kesiyordu, şimdi ise 4-3 TL arası kesiyor. Neden olabilir? Aylık yükleme limitini geçmedim.
Akbank ATM’leri üzerinden yüklerseniz kesmez. Fakat diğer atmlerde %1+1 TL kuralı var artık.

Taş yesinler değil mi? Babasının oğluna vermiyor bu hizmeti, banka vs. gibi bir sabit gelir kaynağı da yok. O yüzden gayet de keser. Akbank ATM bulmak çok mu zor, komisyonsuz yatırırsın?
Bana savunma yapmana gerek yok. Ben gerçeği söyledim.. Ayrıca kitle çekmek için bu tarz cazip fırsatları her firma yapıyor..

Milletin kafasında şey var, ömür boyu böyle devam edecek algısı.. Kesin değil ama bu tarz cazibeler hep müşteri çekmek için..

Papara bir aralar Encard'ın gölgesindeydi. Son kampanyalardan sonra da Papara onu gölgesine aldı..

Ben bunun böyle devam etmeyeceğini biliyordum..

Yeni konular

Geri
Yukarı