Papara Batman Card

Arkadaşlar çok sıkıntı yapıyorsunuz. Al cüzdanında dursun bedava. 5 TL zaten geri iade ediyor. Benim gibi başka alışveriş yapacaksan topluca ürün al kargoyu hepsiyle ödersiniz. Yok Lite kartla aynı mı falan amaç gösteriş.

Hocam açıkçası 14-17 yaş aralığındaki gençler hitaben yapılmış, hiçbir +'sı olmayan kampanya gibi duruyor.

Bu yaş aralığında sayılırım. Sınırlı sayıda olması koleksiyon yapacaklar için güzel olabilir ben tüm renk Lite kartları alacağım mesela :D yeni filme özel olmuş olabilir devamı gelirse bence gayet hoş olacaktır. Hatta Doctor Strange 2 temalı bir kart beklerim açıkçası. Papara kullanan kesim genelde genç olduğu için bence mantıklı bir satış politikası yapılmış.

Bu yaş aralığında sayılırım. Sınırlı sayıda olması koleksiyon yapacaklar için güzel olabilir ben tüm renk Lite kartları alacağım mesela :D yeni filme özel olmuş olabilir devamı gelirse bence gayet hoş olacaktır. Hatta Doctor Strange 2 temalı bir kart beklerim açıkçası. Papara kullanan kesim genelde genç olduğu için bence mantıklı bir satış politikası yapılmış.

Hocam sınırlı sayıda olma olayı bence yalan millet 10 tane vb alsın diye yaptılar. Daha Trabzonspor kartı tükenmemiş.

Hocam sınırlı sayıda olma olayı bence yalan millet 10 tane vb alsın diye yaptılar. Daha Trabzonspor kartı tükenmemiş.

Bende onların yalancısıyım hocam o zaman :D bende cüzdan kabarık gözüksün diye 1 tane alacağım bulursam. Trabzon kartı yaşadığım yerdeki mağazaya gelmemişti alamadım onu.

Trabzonspor sınırlı sayıda mıydı?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı