Papara Black Card gönderimi

Outwhi

Centipat
Merhaba!
Nasılsınız umarım iyisinizdir. Papara ve kargo şirketleri hakkında birkaç sorum vardı.
Papara kartımı ailemden gizli harçlık biriktirme için kullanacağım. Normalde ininal'im var fakat onlar demeden kendi harçlığımla oyun vs. alırken bile aşırısı zorluk çekiyorum bu yüzden kendime ait bir kart alacağım ve bunun içinde bir kargo bayisine başvurup oradan almayı planlıyorum 13 yaş ve üstünün kargoyu alabileceği bir kargo şirketi var mı ve Black Card'a hangi ATM'lerden para yükleniyor? Teşekkürler.

Black Card'a bütün ATM'lerden ücretsiz bir şekilde para yükleyebilirsin. (5 işlem yada 500 liraya kadardı sanırım ücret kesilmeden)

Merhaba!
Nasılsınız umarım iyisinizdir. Papara ve kargo şirketleri hakkında birkaç sorum vardı.
Papara kartımı ailemden gizli harçlık biriktirme için kullanacağım. Normalde ininal'im var fakat onlar demeden kendi harçlığımla oyun vs. alırken bile aşırısı zorluk çekiyorum bu yüzden kendime ait bir kart alacağım ve bunun içinde bir kargo bayisine başvurup oradan almayı planlıyorum 13 yaş ve üstünün kargoyu alabileceği bir kargo şirketi var mı ve Black Card'a hangi ATM'lerden para yükleniyor? Teşekkürler.
Tüm kargo şirketleri 12 yaş üstüne veriyor, sizin olduğunu kanıtlamanız için kimlik götürmeniz iyi olur. Black Card'a her ATM'den Ayda 500TL veya 5 işleme kadar ücretsiz para yükleyebilirsin. Sonrasında 1TL ya da %1-2 kesiyor.

Tüm kargo şirketleri 12 yaş üstüne veriyor, sizin olduğunu kanıtlamanız için kimlik götürmeniz iyi olur. Black Card'a her ATM'den ayda 500TL veya 5 işleme kadar ücretsiz para yükleyebilirsin. Sonrasında 1TL ya da %1-2 kesiyor.

Teşekkürler! Saat 12 gibi sorduğumda PTT 18 yaş olmadığından veremeyeceğini söyledi bu yüzden internette araştırmaya başladım fakat pek bir şey bulamadım.

Teşekkürler! Saat 12 gibi sorduğumda PTT 18 yaş olmadığından veremeyeceğini söyledi bu yüzden internette araştırmaya başladım fakat pek bir şey bulamadım.
Göndermede 18 yaş sınırı var(normalde yok da var, kafalarına göre söyleme yetkileri var. İyi birine denk gelirsiniz izin verir, başkası izin vermez) ancak kargo size olduktan sonra yaş farketmemeli. Black Card zaten 13+ bireylere veriliyor. Kargo da sizin adınıza. Vermek zorundalar.

Geri
Yukarı