Papara Black Card kaç günde geliyor?

gokdenzz

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, uzun süredir ininal Kart kullanıyordum, fakat her ay para kesmesinden sıkıldığım için Papara'ya geçme kararı aldım. Sipariş verildikten sonra kurye kartı kaç gün içerisinde kesin olarak getiriyor acaba? Ayrıca kendi kimlik bilgilerimizi girip aileden biri kuryeyi karşılıyıp kartı benim yerime alabiliyor mu?

Kartınız ortalama 8-9 gün içinde kesin olarak elinize geliyor ve evet ailenizden biri kartı imza atarak alabiliyor alırken de kimlik bilgilerinizi kağıda dolduruyor Papara'ya geçmekle iyi bir karar vermişsiniz her ay 2 TL paramı sömüren Ininal'ı 1 yıl önce bırakarak Papara'ya geçtim cashbackler sayesinde bana kazandırdığı para şu an 100 TL'yi geçti.

Selamlar, uzun süredir ininal Kart kullanıyordum, fakat her ay para kesmesinden sıkıldığım için Papara'ya geçme kararı aldım. Sipariş verildikten sonra kurye kartı kaç gün içerisinde kesin olarak getiriyor acaba? Ayrıca kendi kimlik bilgilerimizi girip aileden biri kuryeyi karşılıyıp kartı benim yerime alabiliyor mu?

Bana 1 haftada gelmişti.

Kartınız ortalama 8-9 gün içinde kesin olarak elinize geliyor ve evet ailenizden biri kartı imza atarak alabiliyor alırken de kimlik bilgilerinizi kağıda dolduruyor Papara'ya geçmekle iyi bir karar vermişsiniz her ay 2 TL paramı sömüren ıninal'ı 1 yıl önce bırakarak Papara'ya geçtim cashbackler sayesinde bana kazandırdığı para şu an 100 TL'yi geçti.

Dedğiniz doğruysa eğer iyi olur benim için, işlerim çıkıyor ondan dolayı teslim alamayabilirim dedim.

Agt'ye bağlı. Belki 1 hafta belki 1 ay.

AGT'nin açılımını yazabilir misiniz hocam?

Geri
Yukarı